Dvojnásobná dávka Chromu - stane se něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monik29
Kecalka 352 příspěvků 17.05.19 22:38
Dvojnásobná dávka Chromu

Ahoj, beru prášky, které zpomalují metabolismus a tak nějak je to na dlouho, ale hodně mi teď pomáhá Chrom od Solgar, je to 100μg, napadlo mě týden před oslavou kamaráda brát dvojnásobek, stane se něco? Jinak zrychluje to metabolismus, to můžu potvrdit, ale spíš to vyvolává chuť na sladké, ale můžu si pak víc dovolit. Chtěla bych začít od zítra. Beru ještě Železo, obden Vit. D, Selen a Zinek. Děkuju moc za radu, zda něco hrozí :kytka:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 17.05.19 22:39
@Monik29 píše:
Ahoj, beru prášky, které zpomalují metabolismus a tak nějak je to na dlouho, ale hodně mi teď pomáhá Chrom od Solgar, je to 100μg, napadlo mě týden před oslavou kamaráda brát dvojnásobek, stane se něco? Jinak zrychluje to metabolismus, to můžu potvrdit, ale spíš to vyvolává chuť na sladké, ale můžu si pak víc dovolit. Chtěla bych začít od zítra. Beru ještě Železo, obden Vit. D, Selen a Zinek. Děkuju moc za radu, zda něco hrozí :kytka:

Denní dávku bych nepřekračovala.

Monik29
Kecalka 352 příspěvků 17.05.19 22:45
...
@Russet píše:
Denní dávku bych nepřekračovala.

Teď jsem nalezla článek kde píší: „Doporučená denní dávka činí 200 – 290 μg. Doporučené dávky se v jednotlivých zemích liší.“ Tak týden se snad nic nestane, nerada bych tam měla nějaké problémy nebo tak, je to cca jediná věc, na kterou se za rok těším. Chtěla jsem to probrat s doktorkou, se kterou se o všem radíme a i díky ní beru různé vit. a minerály, ale už po druhé mi zrušila termín za 3 měsíce :(

Váš příspěvek
Reklama