Dvouleťák nespí přes den a nechce ani večer

56
22.11.20 21:39

Dvouleťák nespí přes den a nechce ani večer :-/

Zdravim, mame doma divocha, 27m, ktery uz nekolik mesicu odmita odpoledni spanek, coz ma spousta deti, ale on nechce spat ani vecer, vyjimecne usina pred devatou. Vstava kolem sedme rano, tzn jede 14h nonstop. Pozdeji odpoledne by asi usnul, cemuz se samozrejme snazime zamezit, jinak bysme meli party az do pulnoci :lol: Jeste jsme ted vymenili malou postylku za vetsi, tak je uplnej nespavec. Od miminka spal dobre, nebudil se, tak si rikam ze uz si to asi naspal a ted nepotrebuje :lol:
Mate to podobne? Co plati na vase deti aby chodily driv spat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
194
22.11.20 21:47

Moje 22. měsiční dcera nespí přes den vůbec a večer usne kolem 22.hodiny a celou noc ji kojím. Vůbec nespí a to jsme pořád venku, běhá hraje si a nespí. Mám ještě dvě starší dcery o které se musím taky starat, už se těším až mi bude spát celou noc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10691
22.11.20 21:48

Mne taky deti nikdy nenaspaly vic jak tech cca 10 hodin denne. Ne kazde dite je spavec, no… Tretacka mi spi max 8 hodin. Co nadelam :nevim::hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4502
22.11.20 22:10

Dcera nespí od necelých dvou let přes den, ale usínala kolem 19hod, spala do 7-8. Ted má čtyři roky a usína cca ve 20hod,. vstává v 7. Vypadá to že vaše dítko má nižší potřebu spánku. Mladší dcera manžela spala po obědě ještě leto před školou a večer usla už před 20hod… i nyní je ji 9 let, klidně půjde spát v 19hod… je ji to fukuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
22.11.20 22:18
@Hobitka píše:
Mne taky deti nikdy nenaspaly vic jak tech cca 10 hodin denne. Ne kazde dite je spavec, no… Tretacka mi spi max 8 hodin. Co nadelam :nevim:. :hug:

Taky tak…
Sakumprdum nedají dohromady víc jak 10,5 hodiny - je to peklo…
Starší chodil spát kolem 22 hodiny, těšila jsem se, že jak vypustí odpo spánek, posune se mu to na dřív - a - prdlajs… a u mladšího to samý. Ten teda ještě chodí na chvíli odpo, ale šaškujeme s ním skoro do půlnoci…

Zakladatelko, prý to zlepší školka - no, zatím tak daleko nejsme, tak v to jen doufám… :-) Jinak u nás nepomáhá absolutně nic - snad jen dřevěná narkóza, ke které mám občas velmi blízko… Chystám se vyzkoušet nějaké bylinné kapky pro děti na spaní, jak budu objednávat něco v lékárně, ale už nevěřím ani tomu… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10691
22.11.20 22:27

@Whitedog U nas skolka castecne - kdyz triletacku vzbudim okolo tech 6:30 a jde jen na dopoledne, tak ve 20 se do pelechu tesi. Jenze kdyz tam musi spat, tak ac od 18m spi po o nepravidelne a od 2r vubec, tak ve skolce sila kolektivu - proste vzdycky na chvili zabere… Pak je tu s nama do 22, 22:30… Tak my tu mame do 22 denne tu nejstarsi, ale ta si aspon cte a neprudi (moc :mrgreen: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.20 23:01

@Whitedog
Meli jsme to stejne, kdyz spal odpo tak frcel do 23h, tak jsem si rikala nebudu ho nutit po o spat a aspon pujde vecer driv, akorat jsem pocitala ze pujde treba v 19h.
Syn chodi na dopo do skolky, pak mi prijde unavenej, ale oci nezavre ani na vterinu :lol: odpo jdem ven, musi byt uplne hotovson (ja aspon jsem :lol: ) a stejne radi do deviti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
23.11.20 09:26

@Bosorka0

Já si to právě taky říkala, že zkusíme nedat spát odpo, aby odpadl dřív večer - ale vůbec jsme si nepomohli. Byl tak strašně moc přetažený, že jednak nemohl usnout a zase usnul až před půlnocí (takže jsme na tom byli stejně) a druhak se v noci pořád budil - ale tak že se probudil a byl vzhůru a koukal, i několik hodin. Takže ve výsledku za noc naspal nějakých 5-6 hodin, vyřízení jsme z toho byli oba dva. Poprvé jsem to považovala za náhodu. Ale stalo se to vždy, když jsme nedali spát po o, takže si myslím, že ještě není zralý na to ten odpolední spánek vynechat. Ty noci byly tak pekelný, že dodržujeme dál odpo spánek no a trčíme s ním do půlnoci vzhůru… blbý no :-( ale pořád lepší být s ním vzhůru do půlnoci a pak spát až do rána než s ním být půl noci vzhůru…
Snad se to někdy upraví :-)

Ještě dodám - je to kluk, 30 měsíců - takže podobná situace jako u vás - dráček no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
23.11.20 13:16

Také to tak máme :D starší už je pohoda, ten si zapne televizi, tablet, vezme knížku (má 7, spí cca 23-6) a mladší zatím nic moc. Nespí odpoledne asi od roka, když zabere byť na minutu v autě, tak chodí spát taky ve 22-23hod :D jinak spí od 21-22 do 7-8. Víc ani noha. Padáme jemně na ústa, společný čas nula :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama