Dvouleté batole nechce chodit na procházky

Anonymní
19.10.20 17:46

Dvouleté batole nechce chodit na procházky

Ahoj, vím, že zde asi dostanu sodu, ale přesto se zkusím zeptat. Mam dvouleté batole. Rádi chodíme ven, respektive já chodím ráda ven a dítě cca do srpna také. Ale ted začalo období, kdy 100m jdeme hodinu. Dítě se zasekne a kouká, přemýšlí, říká nechci nechci. Nechce na kočárek, na odrážedlo prostě nic. Nepomůže rozmlouvání, nabízení a ani to, že se schovám (ano to se nesmí, ale já po hodině na jednom místě prostě už nevím). Prosím poraďte jak dítě v tomhle věku motivovat, aby došlo aspoň kolem domu. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
a12
44029
19.10.20 17:51

Ani na hristi ho to nebavi? v tomhle veku by tam moje dite bylo za kazdyho pocasi.. chodili jsme pro starsiho do skolky v kazdym pocasi a okolo hriste a vzdycky se tam hrnul a mu bylo jedno, ze leje jako z konve, nebo je -10 :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 17:54

@a12 jo na hřišti ho to baví tak půl hodky, ale vzhledem k situaci se na hřištích nechceme moc vyskytovat. (ano sepsujte mě ;) )

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 17:58

Jinak my nejsme doma, ven chodíme, ale jedná vychazka je pro mě následně jedna návštěva blázince :lol: a taky nechci chodit pořád na jedno hřiště, ale chtěla bych aby toho dítě poznalo víc než jen hřiště za domem.

• Citovat
  • Nahlásit
2892
19.10.20 17:59

Tohle mi začal dělat můj tříletý syn. Myslím ze je to období vzdoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11038
19.10.20 18:02

Dite bych naložila do kočárku před bytem a prostě vozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
19.10.20 18:03

Nas to obcas dela taky, ja se teda neptam, kdyz nechce jit, tak ho narvu do kocaru a jdu, sedet kvuli nemu doma nebo obchazet cele odpoledne barak se mi nechce.

Příspěvek upraven 19.10.20 v 18:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44029
19.10.20 18:04
@Anonymní píše:
@a12 jo na hřišti ho to baví tak půl hodky, ale vzhledem k situaci se na hřištích nechceme moc vyskytovat. (ano sepsujte mě ;) )

tak nemusi to byt jen hriste, ale necim jinym ho namotivovat, co mate v okoli.. my treba driv chodili na kachny.. u jedny babicky to jsou slepice, u druhy zas chodi na ovecky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7080
19.10.20 18:04

Dávejte si závody..kdo bude první tam a tam…děti rády závoděj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44029
19.10.20 18:06
@Kriss Tina píše:
Nas to obcas dela taky, ja se teda neptam, kdyz nechce jit, tak ho narvu do kocaru a jdu, sedet kvuli nemu doma nebo obchazet cele odpoledne barak se mi nechce.Příspěvek upraven 19.10.20 v 18:04

to je prave vyhoda toho, ze chodime pesky pro starsiho :mrgreen: proste jit musi.. a kdyz rekne nechci, tak mu reknu, ze jdu teda sama, ze bracha na nas ceka.. on zapisti taaaak jooo nooo :mrgreen: a jde se obouvat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44029
19.10.20 18:07
@Tarjei píše:
Dávejte si závody..kdo bude první tam a tam…děti rády závoděj :)
:mrgreen: ale neradi prohravaj :mrgreen:
peklicko kdyz jdu s obouma :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
19.10.20 18:10

@a12 to chodíme taky, on se obouva rad a ven bezi, ale tak ve vedlejsi ulici ho nadseni opousti a ze bych rekla, cau tak ja du sama, tak je mu to jedno, este mi zamava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 18:21

Závody si dáváme, motvuji půjdeme krmit Jelena - na to vše řekne nechci. a když už nevím tak jakože odcházím ale to nezabírá zůstane stát a stojí dokud nepřijdu. Narvat do kočárku, upřímně by mě zajímalo jak to děláte. Já ho tam buď vůbec nedostanu a nebo.hned vyleze. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
a12
44029
19.10.20 18:21
@Kriss Tina píše:
@a12 to chodíme taky, on se obouva rad a ven bezi, ale tak ve vedlejsi ulici ho nadseni opousti a ze bych rekla, cau tak ja du sama, tak je mu to jedno, este mi zamava :mrgreen:

my takhle mame cil toho brachu, a jak mu reknu, ze musime jit pro brachu, tak leti jak blazen..cesta tam je vzdycky lepsi nez domu :lol:
ale jemu jsou ted uz 3 teda..ve dvou jeste jezdil v kocaru, nemame to uplne blizko a dobrou cestou..
tam zas byl problem, ze nechtel sedet v tom kocaru:P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
19.10.20 18:23
@Anonymní píše:
Závody si dáváme, motvuji půjdeme krmit Jelena - na to vše řekne nechci. a když už nevím tak jakože odcházím ale to nezabírá zůstane stát a stojí dokud nepřijdu. Narvat do kočárku, upřímně by mě zajímalo jak to děláte. Já ho tam buď vůbec nedostanu a nebo.hned vyleze. :nevim:

Ja ho pripoutam a aby nejecel mu vrazim neco k jidlu do ruky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama