Dvouleté dítě- nechutenství a zelená stolice

1158
21.3.20 15:15

Dvouleté dítě- nechutenství a zelená stolice

Maminky, můžete mi někdo poradit, co to může znamenat? Syn 2 roky a měsíc, má ob den zelenou stolici. Nechce jíst, je mrzutý, věčně za všechno pláče (jinak je usměvavý a nevzteka se téměř vůbec ). Může to být růst stolicek? Ty ještě nemá a nenechá si do pusy sáhnout. To nechutenství je nejhorší, od rána do 16 hod sní třeba kousek chleba nebo rohlíku a jogurt, místo oběda mliko, nebo ani to ne. Trvá to přes dva týdny a já už ztrácím nervy. Obědu se nedotkne, ať je to cokoliv co dřív miloval. Jedl by jen pečivo, max jogurt nebo obilnou kaši. Nikdy toto u zoubků neměl. Teplotu ale nemá :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2506
21.3.20 15:23

Může, syn při růstu zubů nechce pomalu jíst. Počkej až usne a bude v hluboké fázi spánku s koukni mi do pusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
21.3.20 15:36

A nema nejakou strevni infekci? Je ta stolice prujmovita? U zname mel jeji syn neco podobneho, nechali udelat ster a byla tam nejaka bakterie, bral pak antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
21.3.20 19:47

@kalie nemá, je to pevné. Zelené to měl u prvních stolicek ale takové nechutenstvi ještě nikdy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
21.3.20 19:51

Aha, tak u tech infekci to pry byva spis prujmovite…
Tak muzes zkusit dat treba hylak plus nejaka probiotika…me by napadlo, ze ho treba poboliva brisko, kdyz nechce jist..? Ale zuby to urcite byt taky muzou…kdyby ted nebyl koronavirus, tak bych treba zkusila skocit k doktorce na vyter, ale za teto situace bych se na to vyprdla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
24.3.20 06:47

Já myslím, že to jsou skoro stoprocentně zuby. U nás taky zelená stolice a nechutenství a do toho příšerná podrážděnost. Venku má teprve jednu petku. Bude to nějakou dobu ještě trvat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama