Dvouleté dítě zničeno mi ubližuje

2
14.10.19 22:38

Dvouleté dítě zničeno mi ubližuje

Ahoj chci se zeptat zda z vás má někdo stejny problém jako já?
Mám syna 2 roky je docela hyperaktivní ale to mi nějak nevadí..spis řeším ze jsi sám ubližuje nebo i mě? Mate některá z vás stim to zkušenosti? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

436
14.10.19 22:40

Jak si ubližuje? Jako kouše, škrábe nebo?
To malý dělá taky, zkouší co může, když kouše chytnu jeho ruku a řeknu mu ať se kousne taky, že to bolí, kousne, řekne au a nechá toho + rád plácal do obličeje, to ho už naštěstí přešlo, teď spíš přijde a bouchne do zadku/nohy, ale to ho taky okřiknu nebo mu to „vrátím“.

Příspěvek upraven 14.10.19 v 22:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13244
14.10.19 22:40

A jak se doma chováte? Jak reagujete na jeho zlobeni třeba? Na co se kouká v televizi? Děti často kopírují co vidí kolem sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
14.10.19 22:53

No ani ze by se Kousal.. nebo škrábal.. taky mu to vysvětluji ze to bolí a ze se to nedělá.. ale proste jak kdyby to nevnímál a udělá to ještě jednou a když jo pevné obejmu a hezky na něho mluvím o tak to nepomáhá.. nepřijde mi normální ze to děla bez nějaký ho důvodu nedávno se díval na pohádku “ masa a medvěd “ a dal jsi o stůl do hlavy a já proste nechápu proč :zed:
Agresivně se určitě nechovame sami se divíte ze s čeho to má když my takový nejsem.. a na pohádky kouká jako je masa.. nebo dianaromashow..
A nejvíc asi nejhorší je to ze do nás kope jen tak lezime koukame na TV a jak kdyby mu “ přeskočilo” a začne ubližovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
15.10.19 07:42

Náš malý teda kope, když děláme blbinky, jako kdyby se zapomněl, jak je rozřáděný. Řeknu mu, že to bolí, když kope, že hra skončila, zvednu se a jdu pryč.. Opravdu to na něj platí kopání=konec hry. Není potřeba mu nic vracet ani sáhodlouze nic vysvětlovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama