Dvouměsíční miminko málo kaká

178
14.9.19 20:52

Dvouměsíční miminko málo kaká

Zdravím, je normalni když malá (2 měsíce) strašně málo kaká? Vykadi se za týden vždy jednou. Teď zase od minulé soboty nekakala. Prdí pořád o 106 to nemá problém. Je to tedy normální a co popřípadě udělat, aby kakala? Trubičku jsem zkoušela dávat do zadečku, ale nepomohlo. Mám zacit pít fenyklový čaj? Nebo nějaké rady? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4718
14.9.19 21:01

Jestli je kojenà tak je to normální, všechno mlíčko spotřebuje. Vůbec to nemusíš řešit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1893
14.9.19 21:04

Takto malá miminka mohou kakat úplně minimálně, pokud si nejsi jistá prober to s pediatrickou. Ale i ta moje mne po porodu při návštěvě upozorňovala, že může jen třeba jednou týdně a není třeba se znepokojovat. Jak píše @anavi13 prostě vše spotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47903
14.9.19 21:22

Ano, kojené děti mohou kakat takhle málo. A pokud prdí a netrápí ji to, neznepokojovala bych se tím a neřešila to. Mé první kojené dítě kakalo 5× denně. Mé druhé, stejně kojené, 1× za týden. Časem to bylo častěji a jednou denně je to až se zavedením příkrmů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1593
14.9.19 21:27

@Deňa1995 Muzes byt v klidu. Jak pisou holky, kojene deti nemusi kadit spoustu dni. Moje dcera nekadila i 17 dni a porad to bylo ok. Proste vsechno spotrebovala s minimalnim zbytkem.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama