Dvouměsíční mininko a mrkvová polévka

1110
13.6.17 08:58

Dvouměsíční mininko a mrkvová polévka

Ahoj, dnes jsem byla s dvoumesicnim synem u lékaře, ma tmavou stolici a v ni hleny. Lekar vzal vzorky a naridil na tri dny podavat pred kojenim mrkvovou polevku. Syn pribiva krasne, brisko ho neboli, stolici ma tedy nekolikrat za den. Mam spis podezreni na ABKM a vubec se mi do mrkve nechce. Pokud mu ji ale nedam, lekar to asi z kontrolniho vyteru pozna, ze? Nejak nevim, co s tim. Bojim se, ze mu podanim mrkve spis ublizim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1376
13.6.17 09:00

To je vtip ne? Nedala bych ani náhodou a snad máš svůj rozum! Příkrmy nejdříve od ukončeného 4. měsíce a i tak je to brzo, ale ve dvou měsících? Spadl z Marsu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
13.6.17 09:01

Nedala bych a doktor by mi byl u zadku, protože už bych byla u jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19200
13.6.17 09:02

@Samantha9 Spíš jestli dítě nemá průjem (to je taky hlenovitá, zelená stolice) a mrkev staví. My teda dávali tříměsíčnímu na průjem rýžový odvar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
1309
13.6.17 09:03

Rozumnější bude zkusit vysadit to mléko ze svého jídelníčku - zvlášť pokud máš podezření. A uvidíš. Mrkev bych teda dvouměsíčnímu nedala ani náhodou a bylo by mi úplně šumá, jestli to doktor pozná a nebo ne. Na férovku bych mu řekla, že s tímto postupem nesouhlasím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4591
13.6.17 09:14

Taky si pamatuji, že jsem při nějakém průjmu u takto malého miminka dávala mrkvový a rýžový odvar. Jen v době nemoci a pomohlo to. Nejedná se o příkrm.

Příspěvek upraven 13.06.17 v 09:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
13.6.17 09:21

@katyna1984 Řekl polévku, nebo odvar? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
13.6.17 09:23

Na stavění infekčního průjmu se dává rýžový nebo mrkvový odvar (ale jen ta voda, ne ta mrkev nebo rýže). To miminku neublíží. Pokud máš podezření na ABMK, tak vysaď ze svého jídelníčku mléko, a uvidíš. Z kontrolního výtěru lékař nepozná, jestli jsi „mrkev“ dávala nebo ne, ale pokud s jeho postupem nesouhlasíš, tak mu to řekni a „mrkev“ nedávej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
delphi91
13.6.17 09:26

Pardon, ale co je to za doktora??nekojené dítě příkrmy od 4měsícu, kojené až od 6měsícu..

• Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
13.6.17 09:37

Ježiš určitě tím nemyslel polévku :mrgreen: máš dávat jen tu vodu z toho, má pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
4657
13.6.17 09:41

Ne polévku, ale odvar!! Pokud má průjem, pomůže mu to…Určitě tím nemyslel, at ho začneš přikrmovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
13.6.17 09:44

Booože další hysterka co si myslí že doktor k diplomu přišel ze srandy :roll: myslel jen tu vodu to se dělá běžně :roll: ale jestil chceš tak ho nech radši v bolestech a v průjmech ono mu to určitě ubliží míň než trochu odvaru z mrkve a pak tu napiš jak jste skončili na kapačkach kvůli dehydrataci :zed:

• Citovat
  • Upravit
4591
13.6.17 09:48

Bohužel mě uplně zaráží, že tolik matek tady, nic neví o odvaru z mrkve nebo rýže. A i když zakladatelka napsala polévku, že vám to zasloužilé matky nedojde a berete ji za slovo, že doktor je úplnej blbec, protože dítěti ordinuje mrkev.

Příspěvek upraven 13.06.17 v 09:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
13.6.17 09:49

Mekvovy nebo ryzovy odvar jsem davala, kdyz byly deti miminka a mely prujem-chytli jsme vsichni nejakou strevni virozu a my s manzelem pojidali tu mrkev a ryzi a mimco dostavalo pred kojenim par lzicek odvaru. Pomahalo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 09:50

Mrkev ne, 8o kdyztak mu dej jen tu vodu. :palec:… Mě se po mrkvi úplně zabetonovala první holka a to už byla větší než Tvůj malý. Musela jsem z ní potom vyloženě drasticky dostávat ty tuhý bobky. Vůbec to nedokázala vytlačit.. řvala bolestí břicha, tlačila až byla rudá a nic ven nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama