Dysmenorea - bolestivá menstruace

Anonymní
30.4.21 23:27

Dysmenorea - bolestivá menstruace

Taky Vám z toho bolí nejen podbřišek, ale i celé břicho? Křeče všude.. Každý měsíc končím na pohotovosti s injekcí. Bolesti až brečím, zvracení.. Vždy mi to trochu zmírnila NOSPA, ale ta už nezabírá. Co Vám pomohlo za léky případně co Vám to pomohlo zmírnit ať už to bylo cokoliv? Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.5.21 06:42

Mivala jsem, pomohl porod.

• Citovat
  • Nahlásit
3580
1.5.21 07:15

Algifen, Nimesil. A taky tehotenstvi. Ale neni to normalni. Resila jsi to na gynde? Nemas endometriosu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
1.5.21 08:29

Kontryhel a menstruační kalíšek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 11:03

@Pajka89 jak se to vysetri? Byla jsem na klasicke prohlidce a ultrazvuku, vse v poradku
Fakt to nechapu
Zaclo mi to posledni pul rok

• Citovat
  • Nahlásit
1089
1.5.21 11:05

Kontryhel bezkonkurenčně. Ale pila jsem ho poctivě dva měsíce v kuse. Ale je potřeba vyzkoušet. Někdo ho třeba dobře nenese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 11:09

@Bafonek A taky mivas bolesti v celem brise? Musim ho zkusit
Dekuji za tip

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 11:10

@LucEm za jak dlouho ti kontryhel zabral? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
1089
1.5.21 12:41

Mívala jsem bolesti až do zad a do stehen. Pak mi mudr zjistila myom a chtěla mě hnát na operaci. Okamžitě jsem ten kontryhel začala pít - opravdu ještě ten den. A za dva měsíce najednou šmahem přestaly ty bolesti i krvácení se hodně oslabilo a zkrátilo a na operaci jsem nakonec nemusela. Ale chce to opravdu tomu dát čas a pít ho fakt pravidelně. Měj trpělivost. Snad ti sedne. Někomu prý dobře nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat