Dysplazie kyčelního kloubu v těhotenství a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sluníčko1511
Kecalka 158 příspěvků 05.12.17 18:29
Dysplazie kyčelního kloubu v těhotenství a porod

Ahoj holky, mám vrozenou dysplazii kyčelního kloubu která mi byla zjištěna až ve 14 letech a už se nedala nijak léčit. Ted je mi 22 let. Jediné řešení je plánovaná plastika, která byla odložena neočekávaným těhotenstvím :) z 1/3 nemám jamku a nemám vůbec stříšku. Já jsem 26+2 TT. Zajímá mě rodily jste přirozeně nebo císařem? Děkuji moc za odpověď :)

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 05.12.17 21:51

Ahoj. Já mám dysplazii a rodila jsem 2× normálně. Nikdo se nad tím ani nepozastavil. :? Plastiku mi teda také nikdo nenavrhnul… Jen mi bylo zděleno, že mám počítat s rychlejším opotřebením kloubů.

Bajusak
Kecalka 101 příspěvků 28.02.18 18:32

Reaguji sice opožděne, ale jsem na tom stejně. ptala jsem se má gynekologii a nic mi k tomu neřekl, že se uvidí u porodu. Ptala jsem se ale v jiné diskuzi a tam paní doporučil ortoped 2× císaře, ale já to asi teda řešit nebudu a budu doufat že to půjde normálně.
@Sluníčko1511
Jak to nakonec vypadá u tebe?

Sluníčko1511
Kecalka 158 příspěvků 28.02.18 18:37

@Bajusak u mě to nakonec vypadá na vaginální porod ale termín mám 11.3. tak když nezapomenu tak se ti po porodu ozvu :)

Bajusak
Kecalka 101 příspěvků 28.02.18 19:57

@Sluníčko1511 dobře, děkuji :) držím palce! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama