E-book Jak získat vlastní byt od Pavly Temrové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 06.05.18 09:57
E-book "jak získat vlastní byt od Pavly Temrové

Ahoj všichni, na fb na mě vybafl tento odkaz http://www.realitnikucharka.cz/ máte s tím někdo zkušenosti? zrovna jsem se chystala koupit pozemek na investici, koupit, zasíťovat, prodat, tak mi to tak přišlo vhod. Zní mi to tak nějak rozumně, ve financích se celkem vyznám. Zkoušel to někdo?

Reakce:

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 08.05.18 10:39

Nikdo o tom nic neví? kniha má stát 499 kč, tak nevím, zda to stojí za to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >