E-rouška kontakt s nakaženým

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7349
21.10.20 21:10

@warita
Je to anonymni.. Nikdo nebude vedet, ze jsi to byla ty, ktera kdyz mela covid, tak si byla venku.. A ty tam nic prosim te bez kodu nezadavas
A nekdo ma covid a zatim o tom jeste nemusi vedet :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17085
21.10.20 22:12
@_.Emilyyy píše:
@warita
Je to anonymni.. Nikdo nebude vedet, ze jsi to byla ty, ktera kdyz mela covid, tak si byla venku.. A ty tam nic prosim te bez kodu nezadavas
A nekdo ma covid a zatim o tom jeste nemusi vedet :roll:

tak mi prosim te rekni, jak ta apka vi, kde se nachazis a skym si prisla do styku, kdyz nesleduje tvuj smartphone. Promin, ale nebud naivni. Sleduje to tvuj pohyb a tvoji lokaci.

A mne osobne to je jedno, zda jsem prisla do styku s covidem. Je jasne, ze drive ci pozdeji to mit budu. Takze nehodlam kvuli tomu silet. Vubec celkove mi to zcina solidne lezt krkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
21.10.20 22:25
@warita píše:
tak mi prosim te rekni, jak ta apka vi, kde se nachazis a skym si prisla do styku, kdyz nesleduje tvuj smartphone. Promin, ale nebud naivni. Sleduje to tvuj pohyb a tvoji lokaci.A mne osobne to je jedno, zda jsem prisla do styku s covidem. Je jasne, ze drive ci pozdeji to mit budu. Takze nehodlam kvuli tomu silet. Vubec celkove mi to zcina solidne lezt krkem.

Tak to neřeš, jen dodrzuj zakony - jinak proč ví kdy ses setkala s nakaženým když tě nesleduje?
Ty s tou appkou máš zaplé bluetooth. Bluetooth funguje tak že když to máš zaplé tak vysíláš kolem sebe signál na nějakou krátkou vzdálenost a taky ten signál přijímaš. Můžeš přes to posílat třeba fotky, písničky, data. No a ta aplikace funguje tak že zapisuje s jakými aktivními bluetooth( s kódem e-rouska) ses setkala, a následně kontroluje, zda se ten přijaty kód od jiného uživatele za nejaky čas neaktualizuje na pozitivní Covid. Ve chvíli kdy zjistí že nějaký anonymní kód z jiného mobilu který se v blízké době vyskytoval ve tvojí blízkosti je pozitivní, tak tě upozorní že ses s někým takovým setkala.
Bluetooth neumí posílat nějaká data dál než na tu krátkou vzdálenost. Takže je nesmysl že tě někdo kontroluje skrze tu aplikaci že chodíš ven kdy nemáš.
Ten princip fungování je strašně jednoduchý…

Příspěvek upraven 21.10.20 v 23:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73574
21.10.20 22:45

@Olina95 Akorát pro někoho je děsný problém princip fungování vubzec přečíst natož pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7349
21.10.20 22:54
@warita píše:
tak mi prosim te rekni, jak ta apka vi, kde se nachazis a skym si prisla do styku, kdyz nesleduje tvuj smartphone. Promin, ale nebud naivni. Sleduje to tvuj pohyb a tvoji lokaci.A mne osobne to je jedno, zda jsem prisla do styku s covidem. Je jasne, ze drive ci pozdeji to mit budu. Takze nehodlam kvuli tomu silet. Vubec celkove mi to zcina solidne lezt krkem.

Snad ti uz @Olina95 bude stacit..
Kazdopadne, kazdy at si mysli, co chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60865
21.10.20 23:46
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, mám příznaky covidu ale nemohu se dovolat mému lékaři, je to furt obsazené už 2 dny. Nemám akutní stav abych volala záchranku. Na koho se tedy obrátit?

Pokud potřebuješ neschopenku, tak na praktika.. Jinak buď prostě doma.. Nepotřebuješ snad potvrzení, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17063
22.10.20 17:18
@martina.se píše:
Pokud potřebuješ neschopenku, tak na praktika.. Jinak buď prostě doma.. Nepotřebuješ snad potvrzení, ne? :think:

no však na to se ptá, že se nemůže praktikovi dovolat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60865
22.10.20 18:39
@stinga píše:
no však na to se ptá, že se nemůže praktikovi dovolat

Zkouset dal přeci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit