Reklama

E-shop funkids.cz - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 08.07.10 22:09
E-shop funkids.cz - máte zkušenosti?

Ahoj, prosím o rychlou radu poradu. Jaké máte zkušenosti s e-shopem www.funkids.cz Potřebovala bych tam zítra něco objednat a hodilo by se mi info, jestli jsou spolehliví atd.
Díky moc!

Reklama

Reakce:

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 09.07.10 06:27

Objednávala jsem od nich na Vánoce a bez problému :-) Akorát jedno lego už neměli a tak podivně mi to dali/ nedali vědět :nevim: Před vánoci narychlo trochu problém :lol:

čiki
Kelišová 7340 příspěvků 09.07.10 08:35

bersabo - mě se moc neosvědčili jednají příjemně ale na netu je skoro vše skladem, pak mi volali že půlku věcí nemají, tak jsme objednávku mailem doupravovali, z toho druhý den zase něco neměli, a ve finále mi jednu věc stejnak poslali jinou… .. tak nevim. Byly to maličkosti ale už bych od nich nakupovat nešla.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 09.07.10 11:10

Díky moc, holky. :kytka: Pokusím se to teda radši zařídit jinak.

mysacekona 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 18:40
Já mohu jen doporučit!

V sobotu jsem objednala zboží, autodráhu, zhu zhu křečka a podložku pro Lego duplo… Musím říct, že jsem se trochu obávala, poté co jsem zde četla, ale riskla jsem to… Ještě v sobotu mi přišla odpověď, že je vše skladem a že mi zboží posílají… Teď tu byl pán z PPL… přivezl vše… huráááá… Takže já mám jen dobrou zkušenost!!!! :potlesk: :palec: :lol:

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 30.11.10 18:43

za mě ano, vše co měli napsané skladem poslali bez problému :palec:

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 06.12.10 16:46

Tak musím taky chválit.Ceny super,i když doprava trochu dražší.Ale i tak se to vyplatí.V pátek jsem objednala a v pondělí to měla doma.Vše v balíku bylo o.k.Jsem spokojená. Příště budu zas objednávat tady.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >