Reklama

E- shop na ovocné stromky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 18.09.18 08:41
e- shop na ovocné stromky

Máte prosím někdo zkušenost s e-shop STARKL? někdo haní někdo chválí. Ráda bych si od nich objednala - rybízy, angrešt apod., Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 18.09.18 08:45
@ejbinka píše:
Máte prosím někdo zkušenost s e-shop STARKL? někdo haní někdo chválí. Ráda bych si od nich objednala - rybízy, angrešt apod., Děkuji :)

Hezké fotky. Ale ovocné stromky bych šla vybrat do místního zahradnictví.

bublinek
Kelišová 5024 příspěvků 18.09.18 08:45
@ejbinka píše:
Máte prosím někdo zkušenost s e-shop STARKL? někdo haní někdo chválí. Ráda bych si od nich objednala - rybízy, angrešt apod., Děkuji :)

osobní zkušenost nemám, ale byla jsem na zahradě kamarádky a ta byla celá „Starklova“
skalničky, růže, rybíz, ostružiny …

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 18.09.18 08:46

@Russet bohužel u nás mají vše keřového typu a já potřebuji stromky na kmínku jinak veškerou úrodu sklidí bulíci :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 18.09.18 08:56
@ejbinka píše:
@Russet bohužel u nás mají vše keřového typu a já potřebuji stromky na kmínku jinak veškerou úrodu sklidí bulíci :mrgreen:

Tak je nenechte běhat všude… :roll:

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 18.09.18 08:58

@Russet to bude vážně jednodušší sehnat stromky namísto keříků. Máme zahradu 4000m a neumím si představit jí ještě rozpažovat stačili ploty okolo :)

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 18.09.18 09:32

@ejbinka To si asi nevybereš - 100lidí, 100 názorů. Naštěstí tohle neřešíme, manžel má vlastní zahradnictví. Ale jak už tady bylo zmíněno,raději bych vybrala v zahradnictví než přes e-shop. Aspoň naživo uvidíš,jak rostlina/stromek vypadá a budeš si moc vybrat a být si jistá,že ti nepošlou nějakého mrzáčka nebo 2.jakost.

Janli
Kelišová 5694 příspěvků 9 inzerátů 18.09.18 09:33

Stromků od starkla kupujeme hodně a musím říct, že jsem s nimi spokojená a nejen já. Jsou silný a rodí někdy už prvním rokem. Jsme v 550m n.m. a vydrží v pohodě i místní zimy. Jsou stokrát lepší než ty balený stromky ze zahradnictví. Letničky bych od něj nekupovala, ale stromky už spoustu let ano.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 18.09.18 09:35

@Janli děkuji za zkušenost :kytka: my bydlíme právě také v podhůří.

Janli
Kelišová 5694 příspěvků 9 inzerátů 18.09.18 09:40

@ejbinka koukni se ještě na zahradnictví Kruh. Jsou z podkrkonoší a stromky mají taky dobrý. Ale Starkla se fakt bát nemusíš. Mám ho roky prověřenýho.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 18.09.18 09:50

@Janli mrknu, děkuji :)

edding400
Kecalka 127 příspěvků 2 inzeráty 18.09.18 09:56
@Janli píše:
@ejbinka koukni se ještě na zahradnictví Kruh. Jsou z podkrkonoší a stromky mají taky dobrý. Ale Starkla se fakt bát nemusíš. Mám ho roky prověřenýho.

se zahradnictvím Kruh máme dobrou zkušenost

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 18.09.18 09:58

@edding400 děkuji, zrovna na ně koukám. My máme nadmořskou výšku 525 tak by ti možná i bylo lepší z podobného pásma.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 18.09.18 10:03

Od Starkla objednávala už moje mamka před 20 lety a byla vždycky spokojená,měla zahradu nádhernou. Angrešt,rybíz i kanadské borůvky. Jen jahody nešly,ale to bylo spíš tím, kde jsme bydleli

edding400
Kecalka 127 příspěvků 2 inzeráty 18.09.18 10:05
@ejbinka píše:
@edding400 děkuji, zrovna na ně koukám. My máme nadmořskou výšku 525 tak by ti možná i bylo lepší z podobného pásma.

máme chalupu v Podkrkonoší a Kruh celkem blízko, takže teda nakupujeme přímo tam, ne přes e-shop. Ale stromky jsou opravdu odolné a jabloně plodily bohatě už druhým rokem, třešeň se snažila dokonce už rok po vysazení :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >