E-shop z UK zasílající do ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 14.12.10 20:01
E-shop z UK zasilajici do CR

Ahoj holky,

nemate tip na e-shop z detskymi potrebami (v Anglii), ktery posila i do CR ? Zajimaly by me kocarky, fusaky, hracky…skoro cokoliv.
Ted jsem koukala, na anglicke stranky a zjistila jsem, ze golfky, ktery se mi libi stoji v CR 7900 a v UK 4500. Pekelny rozdil :cert:
Tak me tak napadlo, zda jsou stejne rozdily i u jineho detskeho zbozi..ze by to stalo za zkousku.
DIky za vase pripadne tipy !

Reakce:
zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 14.12.10 20:18

Obchody jsou, ale většinou tě doprava stojí ten cenový rozdíl - ne teda vždy…
co jsem chtěla, jsem hledala na ebay… jak nové, tak použité… kočárek jsem kupovala v Německu, ti mi dali poštu zdarma… tak se to hodně vyplatilo…
Nemám nějaký konkrétní, ale i na tom eBayi jsou občas inzeráty, kde je u velkých položek pošta zdarma…

cincula
Kecalka 362 příspěvků 14.12.10 20:46

Nakupujeme díky manželovi na anglickém eBayi a díky tomu jsme ušetřili a ještě máme krásné kousky oblečení. Poštovné bývá v rozmezí 2.5 - 4 liber (75,– až 120,– Kč) Často se však musí jednat s prodejci aby zboží vůbec poslali do ČR. Na kočárek to ale není, spíše na drobné věci a hadříky

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 14.12.10 21:13

Podle mě ti to pošle jakýkoliv e-shop, jen je potřeba zaplatit poštovné. Já takto nakupovala oblečení, poštovné stálo majlant, ale bylo nás na to víc, tak se to dalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >