Reklama

E-shop z UK zasílající do ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 14.12.10 20:01
E-shop z UK zasilajici do CR

Ahoj holky,

nemate tip na e-shop z detskymi potrebami (v Anglii), ktery posila i do CR ? Zajimaly by me kocarky, fusaky, hracky…skoro cokoliv.
Ted jsem koukala, na anglicke stranky a zjistila jsem, ze golfky, ktery se mi libi stoji v CR 7900 a v UK 4500. Pekelny rozdil :cert:
Tak me tak napadlo, zda jsou stejne rozdily i u jineho detskeho zbozi..ze by to stalo za zkousku.
DIky za vase pripadne tipy !

Reklama

Reakce:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 14.12.10 20:18

Obchody jsou, ale většinou tě doprava stojí ten cenový rozdíl - ne teda vždy…
co jsem chtěla, jsem hledala na ebay… jak nové, tak použité… kočárek jsem kupovala v Německu, ti mi dali poštu zdarma… tak se to hodně vyplatilo…
Nemám nějaký konkrétní, ale i na tom eBayi jsou občas inzeráty, kde je u velkých položek pošta zdarma…

cincula
Kecalka 361 příspěvků 14.12.10 20:46

Nakupujeme díky manželovi na anglickém eBayi a díky tomu jsme ušetřili a ještě máme krásné kousky oblečení. Poštovné bývá v rozmezí 2.5 - 4 liber (75,– až 120,– Kč) Často se však musí jednat s prodejci aby zboží vůbec poslali do ČR. Na kočárek to ale není, spíše na drobné věci a hadříky

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 14.12.10 21:13

Podle mě ti to pošle jakýkoliv e-shop, jen je potřeba zaplatit poštovné. Já takto nakupovala oblečení, poštovné stálo majlant, ale bylo nás na to víc, tak se to dalo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >