E-žádanka na covid test od lékaře

1.1.21 21:47

E-žádanka na covid od lékaře

Zdravím, chtěl bych jen zeptat, zda někdo máte zkušenosti se žádankou na covid test od lékaře. Žádanku pošle lékař vám nebo do systému? Kominukace s mojí lékařkou je bohužel na bodu 0 tak se tu obracím na vás. Budu vděčná za každou odpověď. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4399
1.1.21 21:50

Žádanku zadá do systému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8551
1.1.21 22:09

@NeznámýAnonym1 jen do systemu a ty se s rodnym cislem objednas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
1.1.21 22:25

Žádanka se zadá do systému. Ale ještě existují odběrová místa, která chtějí i papírovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8981
1.1.21 23:17
@Lucka1111 píše: Žádanka se zadá do systému. Ale ještě existují odběrová místa, která chtějí i papírovou.

vážně? V Praze určitě ne. Vypsala jsem desítky a možná stovky žádanek, ale netiskla jsem ani jednu, nikdy to nikdo nechtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6384
1.1.21 23:51

Elektronicky do systemu.
Pediatricka syna ji ale jeste poslala i mne do emailu, kdyby ji bylo potreba i v papiru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
2.1.21 01:33

Mám to s mojí doktorkou úplně stejně, 7 dní jsem se jí zkoušela dovolat jak je to s tím testováním protože mi k tomu toho moc neřekla, jenom “najděte si volný termín sama a zapište se” pak jsem volala na hygienu a tam mi slečna moc hezky všechno vysvětlila. Je to zadané v systému a vy si můžete vybrat jakékoliv odběrové místo chcete. Někde nahlásíte jen rodné číslo, po mně chtěli jen kartičku pojištěnce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat