E žádanka na PCR po vyplnení sebetrasování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.10.21 13:40

E žádanka na PCR po vyplnení sebetrasování

Ahoj. Mé dceři jsem udělala sebetrasování kvůli karanténě ve školce. Potom mi přišla SMS že mám vyčkat na potvrzení o vystavení e Žádanky. Mám čekat na to potvrzení anebo ji již můžu na PCR objednat. Někde jsem četla že ono tu e žádanku nedostanu jenom je to v systému. Tak jsem z toho vůl. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.10.21 13:53

Taky máme karanténu kvůli c.vidu ve školce, ve středu přišla smska a mail od ředitelky, trasování jsem ani nevyplnovala a hned druhý den jsem nás objednala na test, včera přišel negativní výsledek a dnes ví volala hygiena :think: Taky bych nečekala a objednala dítě, co nejdříve

• Citovat
  • Nahlásit
55227
23.10.21 13:56

Řešila jsem to tento týden. Taky došlo na telefon trasování. Tak jsem to vyplnila. Pak paní na hygieně volala asi za 15 minut, aby si ověřila informace, které jsem tam uvedla a dala mi instrukce. Možná to bylo rychlé, že to bylo ve všední den :nevim:. Naše dcera byla naposledy v kontaktu s nakaženým minulý pátek. Že je to dítě pozitivní se vědělo od úterý ráno. Takže mi bylo řečeno, že naše musí buď 20. nebo nejpozději 21. 10. na test. A ten měla taky pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
23.10.21 13:56

Syn je v karantene od školy, přišla zpráva od učitelky, zároveň s tím od hygieny, ať se objedname sami na test a pak došla ezadanka jako poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55227
23.10.21 13:58

Na test se chodí 5-7 den od kontaktu s nakaženým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34321
23.10.21 14:06

Zadanku nedostanes, ta je v systemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7148
23.10.21 14:10

Syn měl první kontakt 7.10 asi 5 den jak mi bylo řečeno jsme šli na test ten byl negativní pak jsem se dozvěděla že byl ještě 11.10 tak jsme museli znovu ten už pozitivní no a nakonec jsme pozitivní všichni doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
23.10.21 14:11

Ezadanka by rozhodně měla přijít a zároveň je člověk automaticky v systému. Ezadanka by mela přijít na email, ale od hygieny se toho moc nedočkáte…po sebetrasovaní nechodí žádné upozornění na vystavení ezadanky, jak hygiena píše na sms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
23.10.21 14:37

E žádanka jako taková asi nepřijde, ale dokud nepřijde potvrzovaci sms, tak ani není v systému - čekáme už dva dny a bez ní se u nás nejde na testy objednat, vždy to skončí velkým výkřičníkem s textem: „ezadanka nebyla vystavena, objednejte se později“
Po telefonátu na informační centrum s otázkou jak teda postupovat, když mi přišel termik kdy máme jít na testy, ale nemůžu se na ně objednat, jsem zjistila, že tam ví ještě míň než já a mam prostě čekat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34321
23.10.21 15:07
@Nickjmeno píše:
E žádanka jako taková asi nepřijde, ale dokud nepřijde potvrzovaci sms, tak ani není v systému - čekáme už dva dny a bez ní se u nás nejde na testy objednat, vždy to skončí velkým výkřičníkem s textem: „ezadanka nebyla vystavena, objednejte se později“
Po telefonátu na informační centrum s otázkou jak teda postupovat, když mi přišel termik kdy máme jít na testy, ale nemůžu se na ně objednat, jsem zjistila, že tam ví ještě míň než já a mam prostě čekat :roll:

tak vždyt se zatím dá ještě i testovat zadarmo, proč to nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
23.10.21 15:20
@vokishka píše:
tak vždyt se zatím dá ještě i testovat zadarmo, proč to nejde

Ono to bude místo od místa, u nás bez žádanky na pcr neberou, je to menší odběrové místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55227
23.10.21 15:22

Jo to bude o místě. My tu máme v Lanžhotě odběrové místo, kde vezmou okamžitě, není třeba objednání a řeknou, že si to vyřeší na pojišťovně, když to jde přes pojišťovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34321
23.10.21 15:25
@Kriss Tina píše:
Ono to bude místo od místa, u nás bez žádanky na pcr neberou, je to menší odběrové místo.

divné, ne, když na to máš nárok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
23.10.21 15:29
@vokishka píše:
divné, ne, když na to máš nárok

Nevím, já to nezkoumam. Prostě bez žádanky neberou, můžu jít do jiného/vzdálenějšího odberoveho místa, kde to udělají bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
23.10.21 15:54
@vokishka píše:
tak vždyt se zatím dá ještě i testovat zadarmo, proč to nejde

Je to místo od místa, tady je to jen se žádankou a rezervace minimálně den předem,…dávam tomu do pondělí a pak jdem na jiný test bez žádanky, víkend ještě prežijem a zas se extra táhnout do vzdálenějších laborek jen kvůli vytření nosu se mi taky nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat