EasyWalker Duo - do kdy hluboká korba?

2191
14.5.09 07:39

EasyWalker Duo - do kdy hluboká korba?

Včera jsme v Kolíně vyzkoušeli v reálu EasyWalker Duo a jsem nadšená z ovladatelnosti a dalších vychytávek, jen mi trochu vrtá hlavou, jestli ty hluboké korby nebudou na 5-6 měs. děti v zimě ve fusaku malé? Čekáme dvojčátka na přelomu srpna a září, takže část zimy určitě ještě v hlubokých korbách budou…

Pak nevím, jestli brát ten originální fusak - jestli je to myšlený jako nánožník do sporťáku, nebo klasický fusak (ten nepotřebuju, máme Aesthetic).

Kdo EasyWalkera máte, prosím podělte se zkušenosti, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s EasyWalker DuoWalker?

Přidejte zkušenost s EasyWalker DuoWalker
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
14.5.09 09:38

Teratko, s tím na co se ptáš bohužel neporadím, :( ale mám pro tebe ještě jeden typ - Bumbleride Indie Twin. dost podobný, tuším levnější… http://www.malvik.cz/…n-2-luzka-09
nemá korbičky jako takové, ale něco jako vložné tašky…
a sporťák má oproti easyWalker polohovatelné nohy :)

edit - zkus ještě mrknout sem: https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2685
14.5.09 10:39

Teratko me se taky ten Bumbleride zamlouva jak pise Natasa, a jeste premyslim o Herkulesu, ty uz ale se daji sehnat asi jen starsi…
Asi pred rokem jsem se byla s kamaradkou co cekala taky dvojcatka divat na kocarky, a pani ji tam ten Easy duo Walker moc chvalila,vim ze tam snad nejdou nacvaknout dve autosedacky,ale jen jedna,ale to si myslim ze takovy problem neni.
A s tema korbickama,nevim no,pricti si k tomu oblecene miminko, nejaky fusak a uvidis, porovnej s to s ostatnim a kocarkama
Moje znama ma prave ten Herkules twin Raptor, a je s nim spokojena,deti v nem vozila v zime v pohode i na roce,rikala ze je uzasnej,ze tam je spousta mista a ze je dobrej,tak me trosku naladila :-)
Ale jinak preji dobrou ruku pri vyberu, protoze si myslim ze u dvojcatek je dobre vybrat spravny kocar,uz jen pak kvuli vaze …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
14.5.09 12:36

Ahoj,

EW mám, ale holky jsou únorové, tak s tou zimou neporadím, holky tam budou určitě dýl jak půl roku, mají tam ještě tolik místa a to má každá 59cm.
Ano, jde o fusak, nánožník tam pasuje univerzální od Emitexu. Kočárek vychvaluju, kde můžu, je parádní, lehoučký, super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2191
14.5.09 13:07

Tak jsem ten Bumbleride prozkoumala a vypadá moc pěkně, to zvlášť polohování u nožiček je určitě šikovnější než u EW. Akorát na něj jde jen jedna autosedačka, což mi u dvojčat přijde škoda, asi je to dobrý na sourozence…
V Kolíně mi připadá, že ani nic jiného prodávat nechtějí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2685
14.5.09 13:39

Teratko ale ja myslim ze asi na zadnej dvojcak nepujdou vedle sebe dve sedacky.
Ja mam jeste vcelku cas na kocarky,ale Bumbleride nebo Herkules bude asi jeden z nich,aspon zatim …Jeste Teutonia se mi zamlouva
Jo jo v tom koline ten Easy Walker propagujou moc…
Me se libil i Milano twin od HEIKE HAUCK DESIGN myslim, maji ho tam taky tm. sedivej,je uplne uzasne malinkej na dvojcak a prostornej,ale zase me zrazovali ze je tezkej tak nevim .Ale na obrazku tam maji dve autosedacky nacvakle.. mrkni na nej … http://www.dvojcatka.cz/detail.php?…
ta tm seda je celkem pekna, maji ho v tom koline

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
14.5.09 14:55

na EW jdou od února nandat dvě autosedačky :wink: jako že za sebe…
na bumbleride myslím taky.

http://www.malvik.cz/…DUO-Sky-2009

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1967
14.5.09 15:21

Ahoj,
já EW mám, zatím jezdíme v korbičkách, kluci mají cca 6,7 kg, vejdou se tam bez problémů i v jarním fusaku. Je ale fakt, že korbičky nejsou extra široké, naopak s délkou není problém vůbec - ale myslím, že pokud chceš korbičky vedle sebe, širší nebudou žádné… Co jsem četla v diskusi na www.dvojcata.cz, tak si na šířku nestěžoval snad nikdo - ani u větších miminek v zimě (ale mě se to netýkalo, tak nevím přesně, zkus tam mrkout).
Za sebe můžu říct, že jsem s kočárkem absolutně spokojená, jediné, co mě zpočátku trápilo, že jsem neměla sílu odcvaknout korbičky (sundávám je po každé procházce, nevejdu se do výtahu).
Trochu se ale obávám sporťáku, tam už jsou reference rozporuplné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2191
14.5.09 22:57

Holky díky za názory.
Na kolekci 2009 jde u EW nacvaknout dvě autosedačky, jsou od sebe trochu posunuté, tak se vejdou. Na ten Indy jde jen jedna - ve všech balíčkách prodávají jen jedny adaptéry a i v orig. návodu, co jsem si stáhla, píšou, že jde jen jedna :evil: :cry: Což mě hodně mrzí, protože jinak se mi kočár designově moc líbí, i je po složení menší než EW (a komplet je levnější…)

Ale nakonec asi do EW půjdeme :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
15.5.09 11:53

EW mají dvě mé kamarádky, obě mají děti narozené na podzim. Prvním holkám je 7 měsíců a teď šly do sporťáku a dětem od druhé kamarádky je 6 měsíců a jsou ještě v korbičkách. Obě si kočárek moc chválí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.7.09 09:44

No, mám pár připomínek:

1. EW plně doporučuji, brácha ho již rok má a já ho nyní budu kupovat, takže se nás velikost korbiček také bude týkat.
  2. V kolíně jsem pro prvá dítka kupoval již více jak před 8mi lety a buďte si jisti, že pokud Vám něco paní caltová, nebo členové její rodiny (jsou rodinná firma) něco nabízejí, tak vědí moc dobře proč a vzhledem k tomu, kolik kočárků prodávají mají velké množství zpětných reakcí a mohou tedy doporučovat. Zapátrejte po netu. Oni v podstatě rozjeli internetové poradenství v čr, první kdo komunikoval po emailu… Jestli je někdo opravdu odborník a nejen vychytralej obchodník, tak jsou to caltovi z kolína.
  3. Bumbleride: osobně jsem se na něj byl podívat jak v Kolíně, kde jsme nakonec zakotvili u EW, tak v Ostravě u paní Walo: absolutně nepřesvědčil. Tašky na miminko se nedají pořádně nosit, kočárek není prostorný, o nějakém fusaku do těch tašek ani nemohu mluvit. Ano, je pravda, že ten kočárek je skladný, ale konstrukčně mě nepřesvědčil.

Ps: je mi moc dobře jasné, že nyní budu za podvodníka, skrytého agenta kolíňáků, za ziskuchtivého a já nevím jak. Vzhledem k tomu, že paní caltová se ke mě vždy chovala maximálně dobře, když musel náš kočárek na opravu zapůjčila náhradní, vždy se mnou jednala na úrovni… Já je budu jen a jen doporučovat. A jestli caltovi doporučují EW, nebo něco jiného, tak moc dobře vědí, že je to kvalita.

Jan R., Havlíčkův Brod

• Nahlásit
  • Citovat
Alexka
6.7.10 22:35

Korbičky

Ahoj Teratko,
EW-DUO máme a jsme s ním opravdu moc spokojeni. Koupila jsem si i originální fusaky. Naše dvojčátka jsou narozena v únoru. Takže jsem si myslela, že je budu vozit i ve fusaku, ale ten sedí až na tu sportovní verzi. Tuto zimu jsme je tedy vozili v hlubokých korbičkách a zimních zavinovačách (které jsme měli do autosedačky) Emitex. Bohatě to stačilo. Dvojčátka měli teď 5 měsíců (kluk 8 kg, holčička 6 kg) a tak jsme korbičky vyměnili již za sportovní verzi. Budu si na podzim a zimu objednávat nánožník. Myslím si, že to bude praktické a vypadá fakt dobře.
Píšeš termín porodu srpen - září. Netuším, zda už jej máte objednaný, ale pokud zvažujete koupi korbiček, tak ti je nabízím k prodeji. Jednu za 2000,– Kč včetně pláštěnek a moskytiéry. Barva červená - red (vzhled - jako nové).

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.10 14:46

Holky máte někdo zkušenost s fusakem do EW, má to samé cvočky a spoustu dalších věcí, co se s tím dá všechno dělat? Já na to nějak nemůžu přijít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.10 14:53

Alexko je ten sporťák u EW prostornější než korby? Kluci mají 4 měsíce, na délku je to dobré,ale na šířku jim korbičky moc pohodlné nejsou. Připadá mi ještě dost brzy na to, abych je dávala do sporťáku, ale nevím jak dlouho ještě v korbách vydrží. Jinak jsem s kočárkem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Alexka
21.7.10 22:00

Ahoj Barbucho,
EW-sporťák je opravdu prostornější než korbičky. Taky jsem zvažovala, kdy je dát do sporťáku vzhledem k věku, ale další pro byla váha a délka malého. Nelituji toho, protože se tam našim dvojčátkům líbí. Jsou tam tři polohy k lehnutí, takže nemusíš mít obavy, že by si tam zkazili záda. Být tebou, tak bych nečekala a dala jim větší prostor. :-D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama