Easywalker Duo - nový nebo z bazaru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

roza_rozovata
Povídálka 11 příspěvků 07.04.18 22:59
Easywalker Duo - nový nebo z bazaru?

Ahoj holky. Jak už název tématu napovídá, řeším kočárek pro dvojčata. Chci Easywalker Duo, a teď samozřejmě řeším kde koupit. Je jasný že nový bude cenově kolem 30 tis. Nějaké peníze stranou máme, přítel je pro variantu nový ale zase já si říkám, že už je to docela dost a že by se daly lépe využít jinde. Koukala jsem na bazarové, pohybují se kolem 10 tis., ale zase už bychom byli většinou třetí majitel a trochu se bojím jaké už budou jízdní vlastnosti a aby se nám nerozsypal. Jaké máte zkušenosti? Díky za všechny odpovědi.

Ukázat recenze produktu EasyWalker DuoWalker

Reklama

Reakce:

Mollify83
Kecalka 485 příspěvků 07.04.18 23:05

Úplně v pohodě, byli jsme třetí a prodali za skoro stejně ;) ježdění pohoda, lepší než se singlem :lol:

šnitlík
Stálice 70 příspěvků 07.04.18 23:18

Ahoj, EW máme jako druzí majitelé a dobrý. Nový jsme kupovat nechtěli, cena nám přišla přemrštěná a raději jsme nakoupili jiné potřebné věci :-D Jsme velmi spokojeni, je to kvalitní kočár a i po našem velmi vydatném používání, budeme prodávat a troufám si říct, že může ještě dlouho sloužit. Samozřejmě s drobnými kosmetickými vadami se musí počítat…což si myslím, že většinou řešíme při koupi, ale při každodenním používání je nám jedno ;-)

roza_rozovata
Povídálka 11 příspěvků 07.04.18 23:34

@šnitlík a můžu se zeptat za kolik jste kupovali?

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 08.04.18 05:55

Ja už bych ho nechtěla. Je strašně těžký na skládání do auta. Koupila jsem jiný a jsem rada.

bordeaux-zuzka
Kecalka 121 příspěvků 08.04.18 08:40

My jsme byli taky druzí majitelé a všechno v pohodě. Já myslím, že zrovna tento kočár vydrží hodně. Teď ho prodávám a kdybych si o něm nemyslela, že je úplně v pohodě, tak ho prodávat nebudu. Při koupi se rozhodujete podle toho, jak moc ho vyuzijete, v jakém terénu, jak často ho budete potřebovat převážet, to vše se na něm odráží. My jsme si koupili i větší auto s velkým kufrem a nakonec jsme ten kočárek vezli přesně jednou! :-) A sama jsme ho nalozila, nepřišel mi zvlášť těžký. Shrnu to: pokud ho budete používat dlouho a hodně a třeba i v těžším terénu, tak si kupte nový. Pak ho dobre prodate. Pokud ho budete mít jen občas na projížďky (nevím, jak budete mít děti od sebe, ale třeba to starší zvládne odrazedlo nebo bude chtít být víc na nohách, na hristi), tak stačí bazarovy. Já ho ve finále tolik nepouzivala. Máme děti od sebe 17 měsíců a starší pak začal jezdit na motorce a chtěl běhat.

bordeaux-zuzka
Kecalka 121 příspěvků 08.04.18 09:52

Teď mi došlo, že to taky můžete mít pro dvojčata a ne sourozence. Pokud pro dvojčata, tak bych koupila nový.

šnitlík
Stálice 70 příspěvků 08.04.18 12:33

@roza_rozovata jasně ;)
15.000,– ale za komplet, tj. hluboké korby, sportovní verze, autosedačky, adaptery na sedačky, jarní a zimní fusaky, pláštěny, podložku na nožičky do sporťáku pro menší děti, apod…za nový + všechny tyto doplňky bychom dali 40.000,–.
Jsou i levnější, ale nakonec jsme koupili tento, kde jsme měli vše najednou a viděli jsme ho osobně, a jsme spokojení. Nešetříme ho, jezdí terénem v zimě i v létě a žádný problém ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama