Reklama

Easywalker Duo tyče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Táňa K
Nováček 5 příspěvků 29.07.18 12:34
Easywalker duo tyče

Ahoj, moc prosím o rady. Chystám se na inzerát koupit kočárek easywalker duo (starší typ). Potřebuji ho jako sourozenecký. Paní od které chci kočárek koupit ho používala pro dvojčátka. Pochopila jsem, že k předělání na sourozenecký jsou potřeba jiné tyče než na přidělání dvou korbiček. Poradil by někdo jestli se ty tyče dají někde zvlášť dokoupit? Nerada bych kočárek kvůli tomu nekoupila. Budu vděčná za každou radu.

Reklama

Reakce:

koko30
Povídálka 50 příspěvků 29.07.18 12:47
Sourozenecky

Ahojky my ho používáme taky jako sourozenecky kočár a vše by mělo být součástí toho kočárku. Leda že by paní to vyhodila. Jsou tam krátké tyče pro upevnění korbiček zvlášť. A jsou tam dlouhé tyče kde se dávají obě lorby vedle sebe. Na sourozenecky jsou potreba krátké tyče ale vše je součástí kočárku kdyžtak bych radši koukla na bazar na jiný protože samotné tyče ke staršímu typu se špatně shání.Ale to by ti měla prodávající říct jestli to vše má. My máme rozestup děti 1,5 roku a nedám na něj dopustit. Jezdíme i v terénu a to dost. Máme už po dvojich dvojcatech takže taky starší typ ale i tak super.
Jediný co tak jsem ráda že nám to vyjde, že v září malé bude 6 měsíců a už se do korbicky určitě nevejde a s fusajem už vubec ne. :lol:

Příspěvek upraven 29.07.18 v 13:06

Táňa K
Nováček 5 příspěvků 29.07.18 13:01

@koko30 Paní mi napsala, že používala jen pro dvě korbičky vedle sebe, takže má ty dlouhé tyče. Prodává za opravdu dobrou cenu,tak by mi investice do tyčí nepřišla jako problém. Třeba není první majitelka a koupila jen s těmi dlouhými. Ale bylo by mi líto si tenhle kočárek nechat utéct po vyloučení všech sourozeneckych se konečně objevil nějaký, který mě zaujal popisem,cenou a je v okolí. :think:

koko30
Povídálka 50 příspěvků 29.07.18 13:10

@Táňa K to chápu my ho máme starší kupovali jsme ho za 5500,– a byl taky v okolí. Ale nevím, jestli se dají sehnat tyče ke staršímu typu. Vím že to byl problém, ale koukla bych na net kde se specializují na tyto kočárky a tam se optala. My ho sháněli před 4 měsíci těsně po narození a maximálně bychom museli do Prahy tam nabízeli sice kolem 8000 ale jen po jednech 2 a novější. A nebo zkusit tady na emiminu jestli by ti je někdo neprodal kdo ho používá pro dvojčata ten ty tyče nepotřebuje.
:)

Táňa K
Nováček 5 příspěvků 29.07.18 13:21

@koko30 Já čekám druhé v říjnu a staršímu v té době bude 20 měsíců a po opravdu velkém rozhodování a přesvědčování od okolí, že dvojkočár už není potřeba jsem se konečně rozhoupala a našla tenhle. Jen teda vyřešit tenhle problém ???? Cena je právě 3000.

šnitlík
Kecalka 123 příspěvků 29.07.18 13:34

Při 20m věkovém rozdílu bych si dvojkočár taky pořídila :palec:
Napadá mě…zkuste napsat poptávku či dotaz na krátké tyče i na FB ve skupinách dvojčat, kočárků pro dvojčata, apod. Ze zkušenosti vím, že tam maminky reagují hodně rychle ;-)

Táňa K
Nováček 5 příspěvků 29.07.18 13:36

@šnitlík Děkuji, zkusím. Nikdy jsem do skupin dvojčat nekoukala, když je nemám, ale ve finále tyhle problémy asi budou podobné :D

koko30
Povídálka 50 příspěvků 29.07.18 14:34
Sourozenecky

Já jsem taky váhala ale jsem víc než ráda, že jsem ho pořídila. Jinak bychom se nikam pořádně nedostali. Starší syn je drak a v kočárku stejně občas chce jet. A kolem silnice to je ideální nemusím za ním běhat s kočárkem a pustím ho tam kde je bezpečněji. A fakt je super zdola i terén. Za mně super. A cena je víc než dobrá tak obeslat zpravama ty co mají dvojčata.
Jinak měli jsme těsně po narození ten skejt ale to bylo uplne na h… a to doslova za mně kočár je dobrej a pohodlnej.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama