Easywalker Qtro plus nebo Baby ogger city elite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 20.03.18 19:16
Easywalker qtro plus nebo Baby ogger city elite

Maminky, vybíráme náš první kočárek a již jsme výběr zúžili na dva a easywalker qtro plus a baby jogger city elite. Jezdit budeme převážně ve městě, po lesoparku, zpevněných lesních cestách, v MHD,… Kočárek chceme jak hlubokou korbu tak sportovní. Kterému byste daly přednost Vy a proč?

Jak maminky hodnotí EasyWalker Qtro Plus

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 20.03.18 20:04

Já mám Easywalker QTRO a jsem s ním moc spokojená, projel mi všude kde jsem potřebovala (Jizerky), lehký, snadno se skládá do auta, stabilní nepřevrhne ho naložená taška na madle i když je prázdnýa syn 15kg ho momentálně používá jako prolézačku.

Uživatel je onlineAdelka951
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 20:10

Také máme EW quatro, teď ho už připravujeme pro třetí dítko, je lehký a dobře se s ním jezdí, měnit ho nebudeme.

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 21.03.18 19:47

@Adelka951 @Heivka To mám radost, že jste mi napsaly přímo k easywalkeru, já se k němu přikláním také více. Nejspíš to bude náš vítěz a koupíme ho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama