Easywalker Qtro plus nebo Baby ogger city elite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 20.03.18 19:16
Easywalker qtro plus nebo Baby ogger city elite

Maminky, vybíráme náš první kočárek a již jsme výběr zúžili na dva a easywalker qtro plus a baby jogger city elite. Jezdit budeme převážně ve městě, po lesoparku, zpevněných lesních cestách, v MHD,… Kočárek chceme jak hlubokou korbu tak sportovní. Kterému byste daly přednost Vy a proč?

Ukázat recenze produktu EasyWalker Qtro Plus

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2735 příspěvků 20.03.18 20:04

Já mám Easywalker QTRO a jsem s ním moc spokojená, projel mi všude kde jsem potřebovala (Jizerky), lehký, snadno se skládá do auta, stabilní nepřevrhne ho naložená taška na madle i když je prázdnýa syn 15kg ho momentálně používá jako prolézačku.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 18 inzerátů 20.03.18 20:10

Také máme EW quatro, teď ho už připravujeme pro třetí dítko, je lehký a dobře se s ním jezdí, měnit ho nebudeme.

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 21.03.18 19:47

@Adelka951 @Heivka To mám radost, že jste mi napsaly přímo k easywalkeru, já se k němu přikláním také více. Nejspíš to bude náš vítěz a koupíme ho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama