Easywalker Sky nebo TFK Joggster x3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 01.03.18 18:55
Easywalker sky nebo TFK joggster x3

Prosim a nazory a tipy, ktery z techto kocarku je lepsi a lehci do terenu, lesa, polni kamenite cesty. Budeme kupovat bazarkovy jen na tyto tury a vylety, popr. behani, ale nevim, pro ktery se rozhodnout. Mame trimesicni miminko, zatim tam bude ve sportaku na jare zafusakovany lezet. Dekuji za kazdy nazor

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4251 příspěvků 01.03.18 19:00

@ucukusi Švagrová mají sky a jsou spokojení. Jezdí po lesech a po kořenech. Přední se dá zaaretovat. Jen bych měla strach s tím jedním kolečkem vepředu.
My právě kupovali EW quatro z druhé ruky. Přijde mně stabilnější, ale v lese jsem ho zatím nezkoušela.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 01.03.18 19:10

@P4ja dekuji,kouknu i na ctyrkolku

P4ja
Závislačka 4251 příspěvků 01.03.18 19:11

@ucukusi Jj, mrkni. Jinak sky jsem vyzkoušela a je fakt lehkej a jezdí se s ním super. Jen mně přijde míň stabilní, ale možná se mně to jen zdá. Každopádně nepéruje, takže je potřeba drncat přes kameny nebo tak.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 01.03.18 19:28

@P4ja nepotrebujeme „houpani“,maly to nevyzaduje, spis, aby byl odpruzeny kvuli narazum v terenu, pres kameny atd

P4ja
Závislačka 4251 příspěvků 01.03.18 19:32

@ucukusi Tak uvidíš vyzkoušíš. Jako drncá, když se jede přes kameny, ale je stabilní a dobře ovladatelný. NEjlíp fakt vyzkoušet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama