Echinaceový sirup a Narosan Just,vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teruška85
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 02.04.19 17:13
Echinaceový sirup a Narosan Just,vaše zkušenosti

Děti mi tento školní rok dost marodí, nejdřív to syn tahal ze školky, to hlavně kašle, později jsem ho ze školky stáhla, ale to nám zase přinesl nemoc 2× táta, teď snad už završujeme sezózu angínou, nejvíce to odnáší mladší dvouletá dcerka, která snad chytne okamžitě vše co kolem ní prolétne(teď má na tu angínu a po 6 týdnech opět antibiotika, předtím to byly průdušky).Dávala jsem Imunoglukan, vypili asi 5 lahviček a příjde mi k ničemu, plus staršímu dávám gumové vitamíny, občas kápnu Vigantol. Kamarádka mi radí na posilování imunity tyto dva preparáty a já bych se vás ráda zaptala na vaše zkušenosti s nimi, moc děkuji

Reakce:
admin
Extra třída :D 11842 příspěvků 04.04.19 10:14

Zakladatelko, poptejte se v nějakém starším tématu, našla jsem třeba Echinacea nebo Tannen sirup od JUSTU - zkušenosti. Případně zkuste vyhledat na eMiminu další diskuze na téma výrobků Just, je jich tu více.

Přeji dobrý výběr a hlavně spoustu zdraví celé vaší rodině! :hug:
 Monika

admin
Extra třída :D 11842 příspěvků 04.04.19 10:14

Zakladatelko, poptejte se v nějakém starším tématu, našla jsem třeba Echinacea nebo Tannen sirup od JUSTU - zkušenosti. Případně zkuste vyhledat na eMiminu další diskuze na téma výrobků Just, je jich tu více.

Přeji dobrý výběr a hlavně spoustu zdraví celé vaší rodině! :hug:
 Monika

Teruška85
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 05.04.19 11:05

poptám,moc děkuji

Váš příspěvek
Reklama