Echokardio v 21 týdnu - kam v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineMájaMarket
Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 12:09
Echokardio v 21týdnu- kam v praze?

Zdravím, ženy mohla by jste mi některá doporučit kam na kardiologii( echokardio plodu v 21. týdnu) v Praze? :mavam:

Reklama

Reakce:

Lianys
Kecalka 265 příspěvků 18.03.18 12:39

Profema, MUDr. Frisová :palec:

cell
Echt Kelišová 7986 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 13:06

Top v ultrazvuku miminka je v Praze určitě MUDr. Břešťák :palec:

zuzu224
Extra třída :D 12040 příspěvků 18.03.18 13:12

@MájaMarket
Mne poslali do Motola na detskou kardiologii. Myslim, ze to bude asi top v Praze, ale objednali me tam kvuli extrasystolam. Nevim jestli je mozno se tam sama objednat.

Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 13:29

@zuzu224 Já mám právě doktorku v Litoměřicích a měnit jí nechci. Jenže mě na toto vyšetření kvůli vadám v rodině poslala do Ústí nad Labem. Jenže tam mi pan doktor tvrdí že se to vyšetření dělá přesně ve 21. týdnu a já už jsme 22. a nevyšel mi vstříc s termínem prohlídky. Z Prahy se tam prostě na 8 jen tak nedostanu. Tak sem si chtěla zajít někde v Praze jenže všude chtějí doporučení od lékaře které mam jen do toho Ústí. Myslela sem že mi ho, ač placené, ale na mojí žádost na nějaké klinice udělají ale zatím sem nic nenašla :nevim:

zuzu224
Extra třída :D 12040 příspěvků 18.03.18 13:32

@MájaMarket
Tak to neporadim. Ja mela zadanku. Jinak si myslim, ze by me tam nevzali.
To fakt jedine nekde v soukrome si to zaplatit.

Lianys
Kecalka 265 příspěvků 18.03.18 13:49

@MájaMarket k Frisové žádanky netřeba, ceník ma na eebu

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 18.03.18 14:21

Já chodím do Ústí k Homolovi a byla jsem 17 TT, 21 TT a teď mě tam objednali znovu na 28 TT kvůli cukrovce a nikdy nebyl žádný problém. Teď jedu za 14 dní znovu a to budu 32 TT a když jsem byla v tom 28 tak tam viděl přesně to co v 21 tt takže nevím

Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 14:54

@Lianys děkuji, koukala sem na net, a chtěla se online objednat a chtěli po mě vyplnit jaký lékař mi vystavil žádanku, tak tam zkusím v pondělí zavolat =)

Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 15:00

@Sofie92 ano k tomuto doktorovi mám žádanku, ale řekl mi, že vyšetření mělo proběhnout 21. týden. jenže to mi teprve doktorka vystavila žádanku a dal mi na výběr dva termíny z nichž ani jeden mi prostě nevyhovoval protože vždy to bylo strašně brzy. Byl dost arogantní a nepříjemný, tak už se mi ani nechce znovu mu volat. Chápu že si nemůžu určit kdy mě se to zrovna hodí, ale měl strašný problém s tím že bych přijela až následující týden, furt mi vysvětloval, že tato kontrola se provádí přesně ve 21.týdnu. :nevim:

Lianys
Kecalka 265 příspěvků 18.03.18 20:18

@MájaMarket Určitě zavolej, já jsem on-line formulář nezkoušela, vždy jsem volala. Zkušenost mám z loňska, tak myslím že to tak pořád bude :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama