Reklama

Eclaran na akné - prý už nejde předepsat??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alialiali
Kecalka 168 příspěvků 29.11.17 14:36
Eclaran na akne- prý už nejde předepsat??

Ahoj moje kozni Dr mi řekla že už mi ho nepredepise, že už v ČR nejde sehnat. namisto toho mi řekla ať si koupím volne Akneroxid že je to to samé ale mě nepřijde :(( nevíte některá??/ Diky

Reklama

Reakce:

tesinka93
Nováček 1 příspěvek 31.12.17 12:44

Ahoj, ja eclaran pouzivala a jeste mi troska zbyla, tak si ho setrim, protoze presne jak rikas, uz se u nas neda koupit. Co se tyce akneroxidu, koupila jsem si ho s dojmem, ze opravdu bude podobny eclaranu, ale mne vubec nevyhovuje. Strasne mi vysusuje pokozku a prijde mi, ze ani moc nehoji, nebo aspon, co jsem zvykla od eclaranu - ucineny zazrak pro moje akne, tak s akneroxidem nejsem vubec spokojena. Hledam alternativu eclaranu, ale zatim se mi nedari.

alialiali
Kecalka 168 příspěvků 02.01.18 12:12

Ahoj, zjistila jsem, že firma z Francie co ho vyrábí, tak už s jeho výrobou úplně skončila tzn. nedá se sehnat nikde (mám kamarádku ve Francii tak jsem myslela, že mi ho doveze a prd :( ). jak píšeš - akneroxid vysušuje a hojí tak z 20 % co eclaran a ještě mi přijde, že dělá na obličeji fleky :(. Kdybych to věděla tak si jich nechám předepsat do zásoby, protože fakt vydrží dlouho. Ted zkouším sudocrem dle diskuzí.. ale taky to není ono. chjo :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >