Eclaran na akné - prý už nejde předepsat??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alialiali
Kecalka 211 příspěvků 29.11.17 14:36
Eclaran na akne- prý už nejde předepsat??

Ahoj moje kozni Dr mi řekla že už mi ho nepredepise, že už v ČR nejde sehnat. namisto toho mi řekla ať si koupím volne Akneroxid že je to to samé ale mě nepřijde :(( nevíte některá??/ Diky

Reakce:
tesinka93
Nováček 1 příspěvek 31.12.17 12:44

Ahoj, ja eclaran pouzivala a jeste mi troska zbyla, tak si ho setrim, protoze presne jak rikas, uz se u nas neda koupit. Co se tyce akneroxidu, koupila jsem si ho s dojmem, ze opravdu bude podobny eclaranu, ale mne vubec nevyhovuje. Strasne mi vysusuje pokozku a prijde mi, ze ani moc nehoji, nebo aspon, co jsem zvykla od eclaranu - ucineny zazrak pro moje akne, tak s akneroxidem nejsem vubec spokojena. Hledam alternativu eclaranu, ale zatim se mi nedari.

alialiali
Kecalka 211 příspěvků 02.01.18 12:12

Ahoj, zjistila jsem, že firma z Francie co ho vyrábí, tak už s jeho výrobou úplně skončila tzn. nedá se sehnat nikde (mám kamarádku ve Francii tak jsem myslela, že mi ho doveze a prd :( ). jak píšeš - akneroxid vysušuje a hojí tak z 20 % co eclaran a ještě mi přijde, že dělá na obličeji fleky :(. Kdybych to věděla tak si jich nechám předepsat do zásoby, protože fakt vydrží dlouho. Ted zkouším sudocrem dle diskuzí.. ale taky to není ono. chjo :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >