Edém na hrudníčku při screeningu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutnaček
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 17.03.17 18:07
Edém na hrudníčku při screeningu

Dobrý podvečer, prosím moc o radu, dnes jsem byla na screeningu 1.trim. a na utz doktorka objevila edém na hrudníčku do 2mm, NT -2,74, minulý týden jsem prodělala virózu, podle výsledků z odběrů mononukleózu. Myslíte že to může znamenat nějaké postižení, nebo to může být důsledek mé virózy? Moc se bojím, máte s tím někdo zkušenost?

Reakce:
pe-terka
Generální žvanilka 20018 příspěvků 17.03.17 18:14

A co ti k tomu dr. řekla? nějakou prognozu? Z virozy v 11 či 12tt to asi nebude, to už je vše podstatné vyvinuté :think:

alisekR
Kelišová 5733 příspěvků 17.03.17 18:16

Holka ty máš opravdu asi těžké období, četla jsem tvojí minulou diskusi :hug: :hug: a co ti na to řekla doktorka?? Nějaké vysvětlení k tomu edému?? Jdeš na další UTZ?? Zkus zavolat na nějakou genetiku a zeptat se, tam mají podle mě zkušenosti?? Odkud jsi?? V Českých Budějovicích je skvělá genetika Mudr. Čutka a věřím, že by ti poradil.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 17.03.17 18:18

@pe-terka řekla že to mohla způsobit buď prodělaná infekce, nebo je tam nějaká jiná vada, a že se musí vyloučit nebo potvrdit tím že mi udělají odběr přes placentu.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 17.03.17 18:21

@alisekR já už se vůbec nedivím, asi mi to druhé Mimi nebude dopřáno. :,( Byla jsem na genetice v Plzni. Tlačili mě hned na ten zákrok až mi to bylo podezřelý, ale asi tam v pondělí pojedu.

pe-terka
Generální žvanilka 20018 příspěvků 17.03.17 18:25
@smutnaček píše:
@pe-terka řekla že to mohla způsobit buď prodělaná infekce, nebo je tam nějaká jiná vada, a že se musí vyloučit nebo potvrdit tím že mi udělají odběr přes placentu.

Tak to mě moc mrzí :hug: Drž se :hug:

alisekR
Kelišová 5733 příspěvků 17.03.17 18:29
@smutnaček píše:
@alisekR já už se vůbec nedivím, asi mi to druhé Mimi nebude dopřáno. :,( Byla jsem na genetice v Plzni. Tlačili mě hned na ten zákrok až mi to bylo podezřelý, ale asi tam v pondělí pojedu.

To je mi moc líto. To tě asi nutili do odběru choriových klků :,( No šla bych, jinak pak jedině čekat do 15tt na odběr amnio. Byla jsem dvakrát, bohužel je to jediná jistota vědět, co a jak. :hug: :hug: Moc na tebe myslím.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 17.03.17 18:47

@pe-terka @alisekR holky děkuji, ale připravím se raději na nejhorší.

pe-terka
Generální žvanilka 20018 příspěvků 17.03.17 18:48
@smutnaček píše:
@pe-terka @alisekR holky děkuji, ale připravím se raději na nejhorší.

Prober to s mužem - ale asi to bude nejrozumnější přístup. Mrzí mě to, musí to být pro vás moc těžké :hug:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 17.03.17 18:53

Ježiš, člověče, taky tě znám z minulé diskuze. Budu na tebe moc moc myslet… :hug:

Váš příspěvek
Reklama