Edit Jasnovidka Nováková z fb mi napsala, že jsem prokletá

283
27.3.16 21:57

Edit Jasnovidka Novakova z fb.

Ahojte. Prosim Vás poznáte túto „jasnovidku“ z fb? Napísala mi, že som prokletá, že má poselství od andelu, aby mi to zdelila, varovala ma. bolo mi to divné, tak som napísala už do jednej ezo skupinky. tam mi jedna pani napísala, že ju už riešili vo viacerých ezo skupinkách na fb. že je to podvodnice. išla som si ju teraz večer vyhodit z priatelov, lebo ja. eblá som jej to odklikla. neviem, jak na mňa došla. snažila som si uzamnkúť všetko pred tými, ktorých nemám v priateloch. netuším. možno tam niečo videla, možno to nemám dobre. jak som sa podivala, že ju idem vyhodiť, tak som videla, že to urobila za mňa kača. takže nechápem, oč jej vobec íšlo. že mi to prokletí očistí zdarma. divná to žena. dávajte si na ňu bacha… ale ak s ňou máte niekto skúsenosť, tak napište…

Příspěvek upraven 27.03.16 v 23:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
27.3.16 22:02

Zkušenosti nemám, ale upřímně na FB si nepřidávám nikoho koho neznám osobně, zablokovala bych si jí úplně, otázka je, jak moc máš zamčený profil a co se z něj dá vyčíst, nejspíš čerpala info i z toho. Sklidem bych jí vyhodila a víc bych se stím nezabývala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
27.3.16 22:35

ZA takovou naivitu bys ji fakt měla za nějaké očištění zaplatit :roll:
vymaž ji z přátel a zablokuj ji. A pak se zamysli nad tím, jestli je normální přidávat si cizí lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4903
27.3.16 22:53
@jenny.fields píše:
ZA takovou naivitu bys ji fakt měla za nějaké očištění zaplatit :roll:
vymaž ji z přátel a zablokuj ji. A pak se zamysli nad tím, jestli je normální přidávat si cizí lidi.

Myslím, že na odháčkování ve stylu guru Járy by se našel někdo i zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
27.3.16 22:57
@Pedro 00 píše:
Myslím, že na odháčkování ve stylu guru Járy by se našel někdo i zadarmo.
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
28.3.16 08:01

@zuzka28 Když je to podvodnice, tak si z jejich řečí nemusíš dělat hlavu. A máš celkem bezbolestnou lekci, jak to chodí na sociálních sítích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
28.3.16 08:27

@BaMaK ano to mám. jak ma niekto požiada o priatelstvo, neodkliknem mu to a opýtam sa ho, jak na mňa došiel. aj tak si ho nepridám - ked neznám… mám chuť ju nahlásit mailom adminke, ale šak jej sa to vráti aj bezo mňa :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
28.3.16 08:44

@zuzka28 A hlavně na facebook nedávaj nic, co nemůže vidět a vědět kdokoliv. Význam těchto serverů mi uniká s lidmi, které znáš se můžeš stýkat osobně a s cizíma raději nic nemáš, protože se bojíš :nevim: Jo, kdybychom bydleli za polárním kruhem, dobře, ale takto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
28.3.16 08:47

@BaMaK no dávam tam fotky, ale zas nič osobného tam nepíšem - jako statuse. ale mám to skované pred tými, ktorých nemám v priateloch…ale nej je to omezit uplne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
28.3.16 09:30
@zuzka28 píše:
@BaMaK no dávam tam fotky, ale zas nič osobného tam nepíšem - jako statuse. ale mám to skované pred tými, ktorých nemám v priateloch…ale nej je to omezit uplne

tuším že lze omezit i to když si tebe někdo označí na fotce abys to nejdříve odsouhlasila a poté teprve se to zveřejní a mslím že jdou vyfiltrovat i příspěvky tak aby byly viditelné jen určitým přátelům a tuším že mi i někdo říkal že by mělo jít kdž ti někdo zalajkuje příspěvek nebo fotku, tak by to jeho přátelé neměli vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
28.3.16 09:45

@medunka23 A než to všechno uděláš, naklikáš, zakážeš…jak říkám, toto nepochopím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
28.3.16 10:44
@BaMaK píše:
@medunka23 A než to všechno uděláš, naklikáš, zakážeš…jak říkám, toto nepochopím :nevim:

však já taky ne, já na FB nemám ani jednu soukromou fotku, zkrátka nic a nechápu jak někdo může potvrdit přátelství někomu koho nezná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
28.3.16 11:11

@medunka23 nikdy som nepotvrdila. ale u tejto jak som videla Jasnovidka, proste som na kartárky zaťažená. a ide o to, že som si myslela to, že jak tam mám tri kartárky, tak ona je niektorej z nich kamoška a videla ma tam, tak požiadala o priatelstvo. určite keby tam nemala to ezo meno prostredné, tak jej neodkliknem. šak minule nejaký ten „vyšší“ ma požiadal, hneď som ho zrušila. potom som hned písala tým trom, či ju poznajú alebo ne. a jedna z nich, tá Morgana mi napísala, že je to „líbezná dušička“ že radí zablokovat a rečičky vypustit z hlavy. najradšej by osm ju nahlásila adminke mailom, ale šak prdím nato, jej sa to nejak vráti…karma :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
28.3.16 11:40

@zuzka28 skryj si přátele aby jsi je viděla pouze ty, to jde a nikdo je na tvém veřejném profilu neuvidí, ani tvoji přátele neuvidí tvoje další přátelé, zkusila to přesto, že vidí že tam máš kartářky a že bys mohla být dobrý cíl, takhle by to mohlo pokračovat přes další přátelé přes něco jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
28.3.16 11:52

@medunka23 jasné, máš pravdu. idem nato díky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat