Edometrioza - co vam pomaha na bolesti

8.8.19 13:15

Edometrioza - co vam pomaha na bolesti

Ahoj holky, prochazela jsem si tyto stranky a nasla plno diskuzi o endometrioze a tehotenstvi/operacich/diagnoze. Nenasla jsem ale nikde diskuzi na tema jak bojujete s bolestmi 8o Vim, ze je pro vetsinu z nas bolest nekde daleko za snahou otehotnet, to i pro me. Ale v soucasne fazi jsem v mezidobi pred kontrolou, kde se chci domluvit na druhou laparoskopii a snazim se prijit na to jak do te doby prezit. Mam endometriozu rekta a posledni dobou neni dne, kdy bych netrpela bolestmi, ktere me naprosto vyrazuji z provozu. V praci prezivam, kdyz mam odpoledne ci o vikendu neco podniknout mam strach jestli to vyjde a kdyz vyjde jsem na prascich… beru na bolesti zaldiar a na uklidneni traveni hylak, ale posledni dobou nic nepomaha :nevim: Nemate nejake ozkousene leky, kapky, jidelnicky, co vam od bolesti pomohly? Jsem zoufala :roll: :roll: Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
727
8.8.19 13:20

Mě pomohla hodně operace, byla jsem v listopadu a ulevilo se mi. Jinak používán ricinový olej na zábaly. Ale dřív, kdyz mě to hodně bolelo, tak mi pomáhal jen palgotal. Jídelníček jsem třeba nějak extra neměnila, ale ja jsem zvyklá jíst zdravě. Cvičím jógu. A co mi pomohlo vlastně úplně nejvíc od bolesti? Odejít ze stresové práce. Ať je ti co nejdříve lepe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13578
8.8.19 17:12

Po laparce jsem změnila jídelníček. Vyřadila jsem cukry a lepek. A dle kontrol utz i krve a subjektivního pocitu mi to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama