EET- vynětí povinnosti evidovat karetní transakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 07.02.18 19:13
EET- vynětí povinnosti evidovat karetní transakce

Ahoj,

Hezký večer všem. Taky někdo plánujete od března neevidovat karetní transakce v systému EET?
My máme O2 ekasu a přes ní karetní transakce realizované irskou bankou Wirecard. Ale nevím na koho se obrátit ve věci podmínek odstoupení od smlouvy s Wirecard. Je výpovědní lhůta 3 měsíce, ale nevím jestli to znamená že během výpovědní lhůty se musí realizovat i nadále plnění (transakce kartou). Na O2 toho moc nevědí.
My totiž máme i platební terminál ČSOB, přes který bychom mohli realizovat tržby kartou bez nutnosti evidence EET. Díky moc za info, případně pokud máte někdo podobnou zkušenost.

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 07.02.18 19:21

Co se zeptat nějaké kartářky? Ta by měla mít info z první ruky.

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 07.02.18 19:23
@AlphaOmega píše:
Co se zeptat nějaké kartářky? Ta by měla mít info z první ruky.

Ptala jsem se na O2 chatu a Help lince, nikdo mi konkrétně neodpověděl. Proto hledám třeba lidi s podobnými zkušenostmi z řad běžných uživatelů

sagina
Kelišová 7432 příspěvků 07.02.18 19:53

@Alisa30 pokud transakce realizuješ přes irskou banku a potřebuješ vypovědět smlouvu té bance, tak proč se ptáš na podmínky výpovědi u O2? :think:

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 07.02.18 19:57
@sagina píše:
@Alisa30 pokud transakce realizuješ přes irskou banku a potřebuješ vypovědět smlouvu té bance, tak proč se ptáš na podmínky výpovědi u O2? :think:

Protože O2 zastupuje nás jako zákazníky, ve styku s Wirecard.

Alisa30
Kecalka 168 příspěvků 07.02.18 19:57
@Alisa30 píše:
Protože O2 zastupuje nás jako zákazníky, ve styku s Wirecard.

Wirecard jako taková u nás zastoupení nemá.

sagina
Kelišová 7432 příspěvků 07.02.18 20:28

@Alisa30 tak obecně vzato - ve výpovědní době normálně smlouva platí a jede se podle ní. protože jinak by bylo zbytečné ji sjednávat, kdyby v jejím průběhu už smlouva platit neměla. takže co máte nasmlouváno, to by se mělo dodržet do ukončení smlouvy, i ve výpovědní době.

a nejlíp kouknout do smlouvy. v ní bývají definované i sankční podmínky při nedodržení smlouvy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama