Egypt - 22m batole, co s sebou?

1308
13.2.07 15:22

Egypt - 22m batole, co s sebou?

Ahoj holky,

chtěla bych vás poprosit o radu. 24.2. letíme i s 22m synem do Hurghady - Safaga. Máme 4+* a samozřejmě All Inclusive. Potřebovala bych vědět, co se vám vyplatilo mít sebou - do pokoje, na pláž, k bazénu, na večer, do letadla..

Určitě budeme brát kočárek (Zappky), šátek, plínky a hračky. Letíme přes noc, takže doufám, že cestu letadlem Aleš prospí… Jídlo asi ne, protože skleničky už Aleš stejně nebaští. Postýlku bychom měli mít k dispozici.
Máme už u cestovky urgovat, že bychom rádi sedadla v letadle vepředu kvůli dítěti a pokoj blízko u prarodičů (nebo se tohle řeší až na letišti, resp. na místě s delegátem?)?

Letíme se Sunny Days do centra Safaga do hotelu SOLYMAR PARADISE BEACH.

Naštěstí letíme i s manžovo rodičema a jeho 13-letou ségrou, takže i nějaký hlídání a oddech budeme mít.

Budu moc ráda za vaše informace, ať už k tomu, co sebou, k hotelu nebo vůbec k tomu, jak jste si to v Egyptě užili.
Starší diskuze na podobné téma jsem četla, ale nikde jsem nenašla nějaké vychytávky na co sebou nezapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

158
13.2.07 15:51

Ahoj, právě jsme se vrátili z Egypta s 28 měsíční dcerou.Bylo teplo, ale větrno, takže určitě s sebou vemte kromě kloboučku na sluníčko i slabší čepičku.My se teda vrátili nemocní, jak já, tak dcerka se zápalem plic, ale nechci strašit, nepodceňujte hlavně první dny teplotní rozdíl.Vemte s sebou i něco na případný kašel.Průjem se nás naštěstí vyhnul.Pokud pojedete
na letiště včas tak si ani sedadla rezervovat nemusíte, my jsme si jen
u cestovky nechali napsat na smlouvu pokoje vedle známých a i na recepci jsme to urgovali a dostali jsme dva pokoje vedle sebe propojené dveřmi, super.Tak hezkou dovču - jinak např. Pamprsky jsou tam hodně levné a lehce k sehnání.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5137
13.2.07 18:36

Nechte si napsat od MUDr. něco na průjem, už jsem zapomněla, jak se to jmenuje pro děti do 3let.
Některé děti mohou dostat průjem i ze změny prostředí.
Pěknou dovolenou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.2.07 19:29

muzu se jen zeptat, kolik jste tam tedka meli stupnu?
asi urco lepsi jet tedka nez pak kdyz jsou vedra pro ty mimca co? ale i kdyz je to egypt a my tam jeste nebyli, tak bych mela strach, ze bude zima :?

• Nahlásit
  • Citovat
158
13.2.07 20:08

V létě tam musí být na padnutí, my jsme měli cca 25 - 28 stupňů.
Užili jsme jak šaty a šortky, tak džíny a bundy.Ten vítr je ale nepříjemnej,
občas fouká dost studenej.Na tem průjem se to jmenuje HYLAK FORTE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
14.2.07 11:44

Díky moc!!!

No my co jsme koukali, tak teď by tam mělo být kolem 26st. Což je paráda..

Já byla v Egyptě před 10 lety v červenci a to bylo strašný!!! To bych teda s malým určitě nejela..

Hylak vezmeme, ten doma máme ještě i nějakej neotevřenej :-).

Kdyby vás ještě někoho něco napadlo, dejte mi vědět..
Kdyžtak i na email: ryzu@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama