Reklama

Egypt - hrozí nebezpečí, pokud se nehnu z hotelu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freeport
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 05.02.17 15:16
Egypt-hrozi nebezpeci pokud se nehnu z hotelu?

Dotaz, co rikate na Egypt letos? Leteli byste?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 05.02.17 15:19

Určitě hrozí. To jejich pečivo v hotelech bývá hrozně suché, takže hrozí riziko udušení.. :pankac:

freeport
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 05.02.17 15:20
@sladke-mameni píše:
Určitě hrozí. To jejich pečivo v hotelech bývá hrozně suché, takže hrozí riziko udušení.. :pankac:
:mrgreen:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 05.02.17 15:21

Otázka je, proč do toho Egypta vůbec jezdit, když se nemíníš hnout z hotelu a mít strach. To je už dovolená na Mácháči v klidu a bez stresu mnohem lepší varianta. Akorát to tak nezní, to je fakt.

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 05.02.17 15:21
@sladke-mameni píše:
Určitě hrozí. To jejich pečivo v hotelech bývá hrozně suché, takže hrozí riziko udušení.. :pankac:

tvl to je zase prispevek 8o

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 05.02.17 15:25
@freeport píše:

a co z takové dovolené teda budeš mít? hotel a bazen?
Podle mě v hotelech nebezpeční nehrozí, kromě jejich vody
Já osobně bych to Egypta nejela ani zadarmo

Russet
Extra třída :D 10415 příspěvků 05.02.17 15:28

@freeport
Jet jen do hotelu do Egypta by se mi nechtělo. Určité riziko je všude - vem si poslední událost v Německu…
Jela bych radši jinam, ale ne jen kvůli teroristům.

jenny.fields
Generální žvanilka 24605 příspěvků 05.02.17 15:35

Tak pokud to vezmeme na tvrdo, tak hrozi. Kontroly na letisti mizerne, ochota nechat se podplatit velka, takze ti muze bouchnout letadlo pod zadkem. Ani nezabranis tomu, aby uklizece v hotelu nedelal nejaky dzihadista, ktery ti pri uklidu s klidem podsmikne krk nebo da pod postel bombicku. Nezabranili vybuchu v Bostonu na maratonu, jak by mohli zabranit v nejakem egypte (ano, prevcirem jsem videla film o Bostonskem atentatu :D ).

Takze odpoved na otazku hrozi riziko, je hrozi. Je na tobe jestli ti to stoji za to.

Pro mne v tomto okamziku by byl vyznamnejsi strach z nejake bliozy a s. ackozy a to ze mne nebo detem bude nekdo davat v hotelu do zily leky. A proto jedu radsi cestovat po Omanu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 05.02.17 15:38

Nejela bych ani zadarmo. My tedy milujeme ty válecí se dovolené, kdy se přesouváme mezi hotelem, bazénem a pláží. Ale v Egyptě by mi to bylo líto, chtěla bych jet i na památky. A pokud jde o bezpečnost, již dlouhou dobu Egypt nepovažuji za bezpečnou destinaci. Ono, taky tam musíš nějak doletět a přesunout se z letiště do hotelu. A v Tunisu ten šílenec také střílel na hotelové pláži… Ano, vím, že prý jsou letoviska v Egyptě klidná, ale pro mě je to riziko příliš velké a nevyváží to ani velmi nízké ceny dovolené.
Určitě se tu objeví názory, že možnost, že narazíš na šílence s puškou, je všude. Ale podle mě je prostě v Egyptě ta pravděpodobnost vyšší. A o dovolenou, při které bych se pořád rozhlížela po pláži, jestli se někde nesune nějaká podezřelá osoba, o tu fakt nestojím.

ksafnika
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 05.02.17 15:40

To si pis ze hrozi nebezpeci! Podivej se na Kramnyho treba 8o

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 05.02.17 15:43

Určitě hrozí :roll:

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 05.02.17 15:48

Nebezpeci. Je to velka loterie tim myslim, ze ti zakukleni paraziti si muzou vybrat, kteroukoli destinaci a nemusi to byt zrovna letos Egypt, muze to byt jine oblibene letovisko.
Ale osobne bych se letos Egyptu, Tunisu vyhybala pokud tam chces vzit i deti, svoje, radeji bych jela vzala do Italie, Recko a spokojila bych se i s Chorvatskem.
My letos zvazujeme Chorvatsko, zatim nevime jestli nam to vyjde.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 05.02.17 15:51
@ksafnika píše:
To si pis ze hrozi nebezpeci! Podivej se na Kramnyho treba 8o
:lol: :lol:

blumen
Hvězda diskuse 40382 příspěvků 05.02.17 15:52
@freeport píše:

Neleteli. Proc podstupovat zbytecne riziko a jeste byt zavrena v nejakem hotelovem komplexu s ochrankou.

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 05.02.17 15:54

@freeport pokud máš pochybnosti takhle dopředu tak nejezdi, nebude ti tam dobře. Zvolte něco jiného ;)
Komentům co akorát děsí svojí paranoidní podstatou bych se vyhnula, moc tady lidi koukají na novu asi :lol:
My letos jedeme do Egypta jako každý rok a těším se, ta nádhera co je vidět při potápění a šnorchlování je prostě unikátní :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama