Egypt na začátku prázdnin, děti 8 a 10 let?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11637
24.11.21 23:06

Egypt na začátku prázdnin, děti 8 a 10 let?

Ahoj, chtěli bychom s dcerami do Egypta, kvůli šnorchlování, korálovým útesům. bohužel já mohu jen o letních prázdninách. Jeli bychom na konci června. Dcery už jsou velké, hotel jsme vybrali s dobrými recenzemi 5-tihvězdičkový, tak si říkám, že s polední pauzou v hotelu bychom to mohli zvládnout v pohodě. Jezdí někdo v této době?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5206
24.11.21 23:19

Nerozumim co mysliš tedy 😂, ted jsem se vratila z Egypta, budete tam mit tedy strasny vedra. Nejlepsi je Egypt na podzim, ale jezdila jsem i prelom kveten cerven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
24.11.21 23:20

Ano, byla jsem v tomto datumu jen jednou a už nikdy více. Je tam opravdu hodně nesnesitelný vedro 8o Sezona no, ale tohle je prostě šílenost. Vysprchuješ se studenou vodou a za 10 min. z tebe leje a šaty se ti lepí na tělo. Asi nemáš jinou možnost tedy, ale já bych v tomhle období nejela :mavam: A jinak doporučuji Makadi Bay.. Užasný a pláže nádherný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5206
24.11.21 23:22
@Vanda 2 píše:
Ano, byla jsem v tomto datumu jen jednou a už nikdy více. Je tam opravdu hodně nesnesitelný vedro 8o Ale tak sezona, ale tohle je prostě šílenost, vysprchuješ se studenou vodou a za 10 min. Z tebe leje a šaty se ti lepí na tělo. Asi nemáš jinou možnost tedy, ale já bych v tomhle období nejela :mavam: A jinak doporučuji Makadi Bay.. Užasný, a pláže nádherný.

Jo je to masakr. Jeli jsme se synem i Udoli králů a tenkrat bylo v Luxoru cca 70 na slunci… Minuly tyden tam bylo 30 vzduch… moře taky 29 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
24.11.21 23:26
@Královna Kosmíru píše:
Jo je to masakr. Jeli jsme se synem i Udoli králů a tenkrat bylo v Luxoru cca 70 na slunci… Minuly tyden tam bylo 30 vzduch… moře taky 29 :palec:

No, bylo to strašný. :mrgreen: Já byla vyřízená. Mám teplo ráda, ale toto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
24.11.21 23:30

@Genovesa Tak asi přežijete, jezdí tam takhle spousta lidí a žijou…jde jen o to, co jste vybrali za hotel (pětihvězda je tam každá druhá hegešárna…a v recenzích musíš umět sakra dobře číst, aby ti došlo, co je relevantní a co blábol)

• takže hlavně aby váš hotel měl nějaké to moře (ne stoka u centra Hurghady a ne korálový útes s brutálním odlivem, kdy 800m máš vodu po kotníky - za přílivu :-D…tam logicky umřeš, než do té vody dolezeš )
  • pak jestli u toho vašeho hotelu s mořem jsou teda i nějaké korály, když tam jedete šnorchlovat…?
  • no a řeš ten hotelový areál jako takový - když to bude obrovský komplex, kde je to kilometr z jednoho konce na druhý a není tam moc stín, tak se při těch přesunech (bydlení-jídlo-voda) budete vařit. Výhoda je malý komplex s vzrostlou zahradou, kde je dost stínu.
  • no a pochopitelně kvalitní hotel to chce i kvůli té klimatizaci na pokoji. Když bude hlučná nebo špatně fungující, tak si ten pobyt moc neužijete. Třeba řetězce Iberotel, TUI nebo JAZ jsou celkem na jistotu s kvalitou…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5206
25.11.21 05:44

Bez 5 hvězd do hotelu nelezt.. jinak my jezdime do Titanic Beach.. pravě do Hurghady kvuli dlouhemu vstupu do moře a obrimu aqua parku.. kdyz ma clovek male deti tak je to idealni :palec: … Jo a je to Afrika, takze tam mam africké nároky… je tam miliarda komaru. Bez fenistilu a spreju tam nejezdete. Před 10 lety tam byly nadherne korály podel … dnes je tam bílo :,(. Rude moře umírá. Lidi ho huntujou. Arabové jsou dobytci.. všechno hází do moře. Jestli Planeta zemře na ekologickou katastrofu, tak tyhle národy na tom budou mít nemalý podíl… Hlavně že šikanujou na letišti až se musi turista i 2× zouvat :roll:.. jestli neodváží mušličku nebo zlato z hrobky… sami se ale je svemu bohatství chovají jako hovada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
25.11.21 06:56
@Genovesa píše:
Ahoj, chtěli bychom s dcerami do Egypta, kvůli šnorchlování, korálovým útesům. bohužel já mohu jen o letních prázdninách. Jeli bychom na konci června. Dcery už jsou velké, hotel jsme vybrali s dobrými recenzemi 5-tihvězdičkový, tak si říkám, že s polední pauzou v hotelu bychom to mohli zvládnout v pohodě. Jezdí někdo v této době?

Jsem tu právě teď, sedím momentálně na snídani a chytám wi-fi :mrgreen:. Partner doporučuje listopad - květen. Místní potápěči, protože my tu jsme kvůli potápění, doporučují květen. V létě sem může jet jen blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65248
25.11.21 07:12

@Genovesa pokud tobe a dětem nevadí teplota kolem 50 ať, tak hurá na to.. já miluju teplo, ale tady při tom jsem umírala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat