Egypt - šnorchlování u hotelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 01.11.18 15:06
Egypt-šnorchlování u hotelu

Prosím o doporučení hotelu (Sharm, Hurgada) kde by se dalo pěkně šnorchlovat přímo u hotelu, aniž bychom museli na ty jejich výlety lodí. Moc děkuji za tipy :hug:

Reakce:
geileenka
Extra třída :D 11524 příspěvků 01.11.18 15:11

My byli velmi spokojeni v Coral beach. Jako jeden z mála hotelů v Hurghadě mají opravdu pěkné šnorchlování, jsou okrajový hotel, takže když je klidné moře, dá se jít i za bójky a plavat podél reefu a to je fakt zážitek. Navíc mají vybagrovanou část pláže a je tam udělaná taková mořská laguna, velká, hluboká. Takže plavání bez ohledu na počasí, vlny, odliv… Klidně se ptej, byli jsme tam 2×, naposledy teď v říjnu.

Surik4t4
Nováček 2 příspěvky 01.11.18 15:15

Jestli máte FCB. Doporučuji skupinu Egypt včera, dnes a zítra https://www.facebook.com/…36775712575/
tam se to řeší dnes a denně.

JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 01.11.18 15:23

@geileenka děkuji moc, náhodou už jsem na něj narazila v nabídce cestovky a zdál se mi moc pěkný, jen bych se ještě možná zeptala, jsou tam jenom hotelové pokoje, nebo i bungalovy?

geileenka
Extra třída :D 11524 příspěvků 01.11.18 15:47

@JaneCase Hotelové pokoje tam nejsou vůbec. Je to celé dělané formou domečků. My měli vždy jeden pokoj, kde byly dvě manželské postele a to bez ohledu, zda jsme jeli ve dvou nebo ve čtyřech s dětmi. Mě to takto vyhovuje lépe, ubytování přímo v hotelu moc nemusím. A doporučuji u cestovky koupit klasiku pokoj a při ubytování potom dát do pasu nějaký ten dolar a poprosit o lepší pokoj blíže k moři. My jsme to tak letos udělali a za 10 dolarů navíc jsme měli obytování přímo v první linii s výhledem na moře. V cestovce za to zaplatíš více. Pokud je volno, nemají problém vyjít vstříc.

JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 02.11.18 14:57

@geileenka moc dekuji to je asi presne to co jsem mela na mysli, chceme jet v kvetnu aby nebylo moc horko, tak by nemuselo byt tak plno :mrgreen: je to tenhle resort? https://hotel.invia.cz/…our-1288298/?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >