Egypt - začátek července, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 25.04.19 15:55
Egypt- začátek července, zkušenosti

Hezké odpoledne.Chci se prosím zeptat na zkušenosti z Egypta.
Máme od prosince zaplacenou dovolenou do Egypta, ale termín 8.-17.července. Objednávali jsme s horkou hlavou, teď se mi to nějak rozleželo a nevím jestli se tam dá vůbec vydržet, jaké jsou tam teploty a jestli jste tam někdo takhle v létě byl, jaké to bylo, jak se vám tam líbilo. Jedeme i s dětmi (9 a 6 let) a poprvé. Nevím jestli zájezd nezrušit a nevybrat něco jiného :nevim: Jinak přes rok tam bohužel nemůžeme, pracujeme ve školství.
Moc děkuji všem :mavam:
Moc děkuji za názory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 25.04.19 15:58

No my byli na konci května a už to byl masakr, s dětmi bych tam v červenci asi nejela, ale zas co chceš vybrat místo toho? tu dobu je to hrozné i v chorvatsku

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 25.04.19 15:58

Si to přečti a podle toho se rozhodni :nevim:
https://www.krasnazeme.cz/…si/cervenec/
Jako nevím na co jste mysleli, když jste to kupovali

AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 25.04.19 16:13
@Kaileee píše:
No my byli na konci května a už to byl masakr, s dětmi bych tam v červenci asi nejela, ale zas co chceš vybrat místo toho? tu dobu je to hrozné i v chorvatsku

No právě, ono už je takové vedro skoro všude :nevim:

michaela1310
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 25.04.19 16:14

Byli jsme na začátku dubna a na začátku října a bylo tam 33 stupňů a to jsme tehdy absolvovali i výlety na památky pyramidy a údolí králů- tam už bylo tehdy k nevydržení 8o

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 25.04.19 16:21

@AsiBláznivka my jezdíme až začátkem října a stejně je tam na mě hrozné vedro. Červenec si ani nechci představovat. Ale pokud horko snášíte dobře (na rozdíl ode mě), tak bych to nerušila. Známá třeba jezdí cíleně v létě, že když k moři, tak pořádně teplo :roll: A byla jsem dvakrát na začátku července v Chorvatsku a takové vedro, jako v Egyptě v říjnu mi tam nepřišlo. Aspoň pocitově, jak tam asi není jen ta poušť :nevim:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 25.04.19 16:24

@AsiBláznivka kamarádka byla s dvouletým dítětem přelom červenec/srpen a až na faraona si to užili. Nebo si aspoň nestěžovala na nic jiného. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14356 příspěvků 25.04.19 16:29

My byli s dětmi v srpnu a v pohodě. Proste tomu prizpusobis režim a přes oběd hodis siestu

AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 25.04.19 16:30
@Kamkam píše:
@AsiBláznivka kamarádka byla s dvouletým dítětem přelom červenec/srpen a až na faraona si to užili. Nebo si aspoň nestěžovala na nic jiného. :nevim:

A jaj, chytli faraona? To muselo být dost nepříjemné

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 25.04.19 16:32

My jedeme na začátku července. 2 dospělí + dítě 4r. Jedeme do hotelu 4*, na výlety jezdit nebudeme.

AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 25.04.19 16:32
@Tichošlápek píše:
My byli s dětmi v srpnu a v pohodě. Proste tomu prizpusobis režim a přes oběd hodis siestu

Jj, to je fakt. A kde jste byli? V Marse nebo v Hurghadě? A co střevní potíže? Neměli jste?

Tichošlápek
Extra třída :D 14356 příspěvků 25.04.19 16:33

@AsiBláznivka v Hurghadě, manžel mel jeden den brichabol, já s dětmi nic. Ale my jsme obecně dost odolní :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 25.04.19 16:35

@AsiBláznivka my byli v Egyptě několikrát a nikdy jsme střevní potíže neměli ;) a to si dávám i pití s ledem nebo zmrzlinu :mrgreen:

AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 25.04.19 16:39
@Tichošlápek píše:
@AsiBláznivka v Hurghadě, manžel mel jeden den brichabol, já s dětmi nic. Ale my jsme obecně dost odolní :mrgreen:

My letíme do Marsa Alam, do Utopie, snad nás taky nic nepostihne…

AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 25.04.19 16:40
@Jitul.kaaa9 píše:
@AsiBláznivka my byli v Egyptě několikrát a nikdy jsme střevní potíže neměli ;) a to si dávám i pití s ledem nebo zmrzlinu :mrgreen:

Opravdu???Ty jo, to jsi odolná. Ledu bych se bála a zmrzliny taky. :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama