Egyptská nebo tuniská mentalita, která vám sedí víc?

29.6.21 13:08

Egyptská nebo tuniská mentalita, která vám sedí víc?

Zdravím, byl jsem s těchto dvou zemí pouze v jedné. Která národnost je vám bližší a proč? A kde se cítíte svobodněji a bezpečněji? Případně, jestli zvyknete večer vylézat mimo rezorty. Děkuji a přeji příjemný den. 8) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4426
29.6.21 13:12

Ani jedna, přijde mi to jedna a ta stejná verbeš… pardon za slovnik. Akorát furt otravuji, smlouvaji, uchylne cumi, hulákají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
29.6.21 13:16
@Verurizeckova píše:
Ani jedna, přijde mi to jedna a ta stejná verbeš… pardon za slovnik. Akorát furt otravuji, smlouvaji, uchylne cumi, hulákají…

mám stejný názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
29.6.21 13:28

Arab jako Arab, oboje neni moje krevni skupina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
29.6.21 13:35

@Coockie.Avalancher vždyť je to jedno a to samý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1971
29.6.21 13:38
@Verurizeckova píše:

Slovo verbes je ten přesný vyraz :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
29.6.21 13:41

Verbes? - radsi ani nevedet, co si oni mysli o nás :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4426
29.6.21 13:43

@happy day mě je to třeba úplně jedno, ať si o mě mysli, ze jsem největší neandrtalec. Pro mě je zkratka tato skupina úplně mimo můj okruh. Naštěstí mě netrápí, co si o mě mysli jiní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5204
29.6.21 13:49
@Coockie.Avalancher píše:
Zdravím, byl jsem s těchto dvou zemí pouze v jedné. Která národnost je vám bližší a proč? A kde se cítíte svobodněji a bezpečněji? Případně, jestli zvyknete večer vylézat mimo rezorty. Děkuji a přeji příjemný den. 8) :)

Ani jedna, neni to muj salek kavy to neustale nabizeni, smlouvani..mne dostava spise sever.zeme, pak nemecka cistota, ale jo italske a spanelske pamatky taky ok, zapad mam radeji nez afriku tu nee, asie super japonsko, laka thajsko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9762
29.6.21 13:54

Kdybych si musela vybrat tak Tunis. Ale kdybych měla volit mezi dovolenou tady v těch dvou státech a stanem za barákem, tak si vyberu ten stan.

Příspěvek upraven 29.06.21 v 13:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
29.6.21 13:54

Jak píšou nade mnou, přišla mi mentalita obou zemí dost podobná a nesedí mi ani jedna. Jako žena a navíc blondýna jsem si tam připadala jak maso na pultě. Mimo rezort jsme chodili, ale přišlo mi to stejné. Chlapi to možná tak vnímat nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11523
29.6.21 14:05

Ani v jedné z těchto zemí jsem nebyla, a ani nemám v plánu tam někdy jet. Mentalita mi přijde u obou zemí stejná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
29.6.21 14:07

Ani jedno, radši do smrti doma. Mladá hubená blondýna, která na sebe ještě nevědomky upozorní smíchem - z těch pohledů mi bylo nevolno. Jak tu někdo psal, co si o nás myslí oni, tak to snad po téhle zkušenosti nechci ani vědět :poblion: Za mě mimo resort v obou státech slizký vtěrky, nikdy víc. I kamarádům to bylo nepříjemný, když jsme šli po ulici 2 blondýny a 3 kluci, tak to jeden z nich dokonce odlehčoval, že vedou děv. ky na prodej…
Naopak ale v resortu všichni milí, vstřícní, ohleduplní… Tam bez problémů. Snad i lepší jak v Itálii třeba. 20 km za resortem hnus, a to jsme tam (postiženi naším studiem) vyjeli, abychom poznali skutečnou tamější kulturu. Mně tam ti mladí chlapi přišli jak neuspokojené opičky, pardon :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
29.6.21 14:20

Vite jak, kdyz se vám to nelíbí, tak tam nejezděte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
29.6.21 14:21
@Verurizeckova píše:

8o a proc tam jezdis? Sama jsi verbež :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat