Egypt,Tunis,Turecko, hotel s aquaparkem pro 5leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aksinedka
Kecalka 108 příspěvků 04.04.19 11:03
Egypt,Tunis,Turecko,hotel s aquaparkem pro 5 lete dite

Dobry den, na konci kvetna chceme s pritelem a synem 5 let k mori, nekam kde bude teplo a teple more, takze Recko pada. I kdyz nejsem fanynka Egyptu a Afriky, tak neni jina moznost. Doporucili by jste prosim nejaky hotel, kde jsou atrakce a tobogany pro deti a hlavne jidlo, ktere se da jist? Vetsinu recenzi co jsem cetla, je ze jidlo zadna slava, kazdy den to same, co se moc jist neda :lol: Loni jsme byli na Krete kde bylo jidlo naprosto uzasne, je mi jasne, ze Egypt je neco jineho, ale alespon tak nejak v ramci moznosti. Hlavne vyziti pro dite je pro me priorita. Moc dekuji za info a rady :palec:

Reakce:
lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 04.04.19 11:18

My letos jedeme do Eftalia ocean resort. Nevím, jaké to bude, recenze většinou dobře, občas příšerné (ale to beru jako zakomplexovane lidi). Jsou tam tobogány, i menší pro menší děti. All inclusive, hold někdy se to opakuje, záleží, jaké si to uděláš :)
Edit… Je to v Turecku

Aksinedka
Kecalka 108 příspěvků 04.04.19 11:31
@lupilka.cz píše:
My letos jedeme do Eftalia ocean resort. Nevím, jaké to bude, recenze většinou dobře, občas příšerné (ale to beru jako zakomplexovane lidi). Jsou tam tobogány, i menší pro menší děti. All inclusive, hold někdy se to opakuje, záleží, jaké si to uděláš :)
Edit… Je to v Turecku

Dekuji, ale vzhledem k tomu ze chceme letet v kvetnu, tak nekam, kde bude teplo. Loni jsme byli na Krete v cervnu, foukalo, more studene, teplo zadna slava, tak se toho letos chceme vyvarovat :mrgreen: Kazdopadne jsem koukala a hotel nadherny ;)

phedr
Nováček 8 příspěvků 04.04.19 12:21

Loni na začátku září jsme byli v Egyptě, hotel Albatros Sea World, loni otevřený, pokoje super, v jídle byl výběr taková ta klasika. Celkem 6 restaurací, snídaně pouze v centrální budově, obědy byly v centrální budově a plážovém baru, večer byly otevřené všechny (asijská, italská, německá a orientální), 2× v týdnu jsou grilovací večery. Každý si něco vybral, spoustu věcí připravují přímo před tebou na požádání. Děti měli svůj koutek v hlavní restauraci, kde běžely v televizi pohádky (já padouch, odvážná vajána atp.), takže se při jídle i zabavili a večer měli na terase letní kino, takže zatímco rodiče jedli u stolů, děti většinou seděli tam a koukali na pohádky (všechno je vybudované tak, abys na ně stále viděla). Hned za hlavní restaurací jsou tobogány a atrakce pro děti, takže když se rodiče zdrželi u snídaně nebo oběda mohli sledovat přes prosklené dveře, kde si zrovna hrají. Další bazén s menší skluzavkou pro děti byl hned u pláže. Moře teplé a v laguně mělké, ale určitě to chce boty do vody. Hotel najímá i tým českých animátorů, dva se většinou starají o děti, jeden u bazénu a jeden v dětském klub, další býval na pláži. Za nás super dovolená, se servisem a službami jsme byly spokojeni a nic nebyl problém. Samozřejmě záleží, kolik za davolenou chcete dát.

prceek55
Kecalka 436 příspěvků 04.04.19 12:38

My jsme byli na tomto hotelu v Turecku, dítě teda nemáme ale co tam byli s dětma tak vím, že byli spokojeni . Za nás teda i jídlo bylo 1* :oops: tak pro inspiraci posílám odkaz třeba se vám hotel zalíbí

https://www.tripadvisor.cz/…n_Coast.html#…

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 04.04.19 12:44

@Aksinedka na konci května je tam už kolem 30, to stačí :) my jedeme začátek června, chceme vždy I cestovat, tak nejezdím v těch největších vedrech.
Jinak v Egyptě je vedro, šílené. V květnu se to asi ještě dá, od poloviny června bych neriskovala

nozu
Extra třída :D 12317 příspěvků 04.04.19 18:36
@prceek55 píše:
My jsme byli na tomto hotelu v Turecku, dítě teda nemáme ale co tam byli s dětma tak vím, že byli spokojeni . Za nás teda i jídlo bylo 1* :oops: tak pro inspiraci posílám odkaz třeba se vám hotel zalíbíhttps://www.tripadvisor.cz/…n_Coast.html#…

jé, tady jsme byli vloni taky :-) Děti byly nadšené. Jen ten akvapark je na druhé straně areálu než moře - permanentně jsme řešili, že jedno dítě chce do moře a druhé do akvaparku :mrgreen: Pětiletý si to užije a v sezoně tam je český klub čedoku. Jen se bojím, že na začátku května bude ještě chladno a chladnější moře. Pravda je, že pro mě tam bylo v polovině července ideální počasí - v 10 hodin již 38°ve stínu a moře mělo kolem 30. Pro naši rodinu ideál 8)

Aksinedka
Kecalka 108 příspěvků 10.04.19 09:39

Vsem dekuji za prispevky. Bohuzel Egypt, Tunis, Turecko pada, otec ditete mi nechce podepsat souhlas do techto zemi, tak muzu zacit vybirat neco po Evrope nanovo :sleepy:

Váš příspěvek
Reklama