Ekolog zdravotním laborantem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
25.11.21 15:35

Ekolog zdravotním laborantem?

Ahoj labornti/ky. Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné být přijat do kvalifikačního kurzu Odborné zdravotnické laboratorní metody, když mám vystudovanou ekologii (VŠ). V podmínkách i zákoně je zmíněna povinnost vystudovat obor přírodovědného zaměření (přírodovědného zaměření, to je biologického, fyzikálního nebo chemického zaměření, včetně veterinárního lékařství a farmacie). Ekologie se samozřejmě nerovná biologii, to vím, avšak v zákoně je biologie na stejné úrovni jako ekologie a životní prostředí na seznamu oblasti vzdělávání (zákon o VŠ). Vím, že se toho musím kromě kurzu hodně doučit, ale jde mi o to, jestli s mou ekologii mám vůbec nárok se na kurz hlásit a jestli vůbec i po úspěšném absolvování jeho zkoušek mi může být oprávnění vykonávat toto povolání uděleno. Moc děkuji za vaše případné rady, třeba se tu najde někdo jako já, kdo se v něčem našel až když dostudoval :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10965
25.11.21 15:37

Prostě se prihlas a uvidíš. Vubec bych se s tim nepáral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
25.11.21 15:49

Ahoj zakladatelko, kontaktuj přímo fakultu, nejlépe vedoucí programu.
Jsem si jistá, že s Tebou budou rádi komunikovat a myslím, že by neměl být problém, holt to bude na Tobě ty případné mezery pak dostudovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13986
25.11.21 16:39

@Perkačka ja vždycky píšu garantovat programu nebo tomu, kdo je tam prostě uveden.
Ja jsem teda úplně jiný obor, ale taky jsem řešila, zda mám vzdělání pro další vzdělávání :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 18:37

Já bych napsala email s dotazem někomu z ipvz. Já jsem kurz absolvovala a mám vystudovanou veterinu. Myslím, že ekologie by mohla do přírodovědných oborů patřit.

• Citovat
  • Nahlásit
2
25.11.21 19:04

Děkuji vám za rady. Garant říkal, že spíš ne, tak uvidím, psala jsem jsem ještě pořadateli kurzu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat