Ekologická drogerie Eurona - s jakými výrobky jste spokojené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kimm88
Kecalka 454 příspěvků 15.04.18 05:51
Ekologická drogerie Eurona - s jakými výrobky jste spokojené?

Ahojda,
na facebooku jsem narazila na skupinku „Uklid, co baví“, díky které jsem objevila eko drogerii Euronu. Zkusila jsem udělat přes paní ze skupinky první objednávku a jsem nadšená. Vzala jsem pro začátek nějaké aviváže, toho jejich agenta a voňavé sašetky do vysavače (bože, to je vůně) :lol:
Proto se chci zeptat vás, co už Euronu nějaký pátek nakupujete, co dále fakt stojí za zkoušku? V té skupince na Fb jsem objevila spoustu fotek spokojených uživatelek, prý tato drogoška dokáže zmírnit/odstranit i atopický exem, máte někdo zkušenost?
Diky moc. :kytka:

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 15.04.18 06:03

Ja mela praci gel a prostredek na nadobi a krome te vune jsem byla dost zklamana. Ponozky i plenky spinave a na nadobi jsem spotrebovala 3× vic nez s jarem. Ale tos asi slyset nechtela..

kimm88
Kecalka 454 příspěvků 15.04.18 06:53

@ProfZav To nééé :( :lol: To docela koukám, my jsme teď objednávaly s mamkou dohromady první objednávku a spokojené jsme tedy zatím obě. A tak jsme měly radost, že jsme konečně objevily něco super :lol:
Ale je fakt, že zrovna prostředek na nádobí a prací gel jsme v objednávce neměly.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 15.04.18 07:11

@kimm88 Ted jsem koupila i neco na nadobi od Yellow and blue, taky ceska ekodrogerie a taky zklamani. Rada bych presla na ekodomacnost, ale proste ocekavam ciste pradlo a nadobi a zatim se mi nedari nic najit. No nic, to uz je mimo tvuj dotaz :-)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 15.04.18 07:18

Zkušenost nemám, ale dle složení se nejedná opravdu ekologicky či non toxic produkt ;)
Jen bohužel u nás si to může napsat každá firma a lidí kupují

nozu
Extra třída :D 11666 příspěvků 15.04.18 07:20

Já jsem měla aviváže a byla jsem moc spokojená. Teď už teda nepoužívám žádné, protože mám sušičku. Také jsem byla spokojená s tou vůní do vysavače. Prací prášek jsem jednou koupila sypký a odvázaná jsem z toho nebyla. Prádlo mi přišlo takové zaprané. Ale možná za to mohou ty rozjasňovače v klasické drogerii :-) Vyloženě zklamaná jsem byla z tablet do myčky, protože se pořádně nerozpouštěly a ani pořádně nemyly. jinak jsem nic dalšího nezkoušela.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 15.04.18 07:21
@catherine100 píše:
Zkušenost nemám, ale dle složení se nejedná opravdu ekologicky či non toxic produkt ;)
Jen bohužel u nás si to může napsat každá firma a lidí kupují

Jj. Uz ty vune jsou podezrele :-)

nozu
Extra třída :D 11666 příspěvků 15.04.18 07:26
@ProfZav píše:
Jj. Uz ty vune jsou podezrele :-)

to je fakt. vydrží dlouho a silně voní. Ale já si to nekupovala kvůli ekologii, ale kvůli dlouhotrvající vůni. :mrgreen:

cecetka
Kelišová 7353 příspěvků 15.04.18 07:27
@catherine100 píše:
Jen bohužel u nás si to může napsat každá firma a lidí kupují

Taky jsem se chtela zeptat, co to vlastne je ta „ekologicka“ drogerie :nevim:

kimm88
Kecalka 454 příspěvků 15.04.18 07:36

Díky za názory. Holky, já popravdě nezačala kupovat proto, že bych se nějak zajímala o eko výrobky a musela mít doma všechno totál Eko. Dostala jsem zkrátka vzorečky, krásně voněly, univerzál jsem vyzkoušela, byl super a tak jsem objednala. Teď by mne zajímalo, co vyzkoušet dál a jestli jsou všechny výrobky tak super účinné nebo ne, toť vše. 8)

krajta
Kecalka 173 příspěvků 15.04.18 07:37
@cecetka píše:
Taky jsem se chtela zeptat, co to vlastne je ta „ekologicka“ drogerie :nevim:

Holky máte pravdu :potlesk:. Dneska si každý na výrobek napíše ekologické nebo bio a lidé tomu věří :roll:.

nozu
Extra třída :D 11666 příspěvků 15.04.18 07:56

@kimm88 švagrová měla i mýdla nebo jar. Ale žádný super zázrak mi to nepřišlo. Ty aviváže jsou fakt nejlepší jejich výrobek. Ale už jsem dlouho nekoukala na jejich nabídku, tak možná mají i něco dalšího.

grafovka
Nováček 2 příspěvky 20.04.18 21:57

Zdravím,
co se ekologie týče, Eurona netvrdí, že je non toxic :) Jde o to, že složení výrobků obsahuje složky, které jsou snadno odbouratelné v čističkách odpadních vod. Je jasné, že samotná voda moc čistit nebude a vonět také ne :)

marketastudnickova
Povídálka 28 příspěvků 24.09.18 09:37

Hezký den, zkoušela jsem vyčistit pračku a bomba, díky tomu by jejich prášky měly dobře prát. Tak jsem zvědavá. Univerzální čistič je dobrý, hezky voní černý hrozen a pomeranč, naředila jsem to do rozprašovače a myju s tím lecos. A na vytírání tam vždy nepatrně naliju z originál lahve. No a dále hezky voní čistič, zkoušela jsem i sprej na dětské sedačky, ty pásy taky prokoukly. Sprej na skvrny zafungoval a je pohodlné jej používat. Aviváže zatím nemám, protože mi hned tak něco nevoní. Ten čistič po malování mi akorát nijak nefungoval.

misculka
Nováček 4 příspěvky 21.10.18 20:53

Pokud máte zájem nakupovat Euronu o 20% levněji. Dejte vedet

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >