Ekonomické stavby bez úspor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
StM90
Stálice 82 příspěvků 04.03.19 06:38
Ekonomické stavby bez úspor

Ahoj…chtěla bych se zeptat, s přítelem uvažujeme o ES, jenže jsem četla spoustu špatných recenzí. Zrovna se nám narodilo miminko a náš byt je šíleně malý a ještě k tomu jsme v nájmu. Bohužel nemáme nic našetřeno :-( je tu pls někdo kdo na tom byl podobně a má zkušenosti s ES?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 04.03.19 06:45
@StM90 píše:
Ahoj…chtěla bych se zeptat, s přítelem uvažujeme o ES, jenže jsem četla spoustu špatných recenzí. Zrovna se nám narodilo miminko a náš byt je šíleně malý a ještě k tomu jsme v nájmu. Bohužel nemáme nic našetřeno :-( je tu pls někdo kdo na tom byl podobně a má zkušenosti s ES?

bez úspor chcete barák? Šílenství.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9500 příspěvků 04.03.19 06:47

A za co byste ho jako chtěli koupit? Bez úspor nemáte šanci na hypotéku, zadarmo vám ho asi nikdo neda zejo.

StM90
Stálice 82 příspěvků 04.03.19 06:49

@Burj Chalifa : Proto jsem se ptala jestli tu někdo takový je…vim, že to je šílenství, takže si ty komentaře nechte

StM90
Stálice 82 příspěvků 04.03.19 06:50

@Kriss Tina : ty ES to dělaji…sice se měsičně plati dost, ale chci někoho kdo s tim má zkušenost

svapi
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 04.03.19 06:52

@StM90 delaji, ale musíte jim dat zalohu asi 300 000, co jsem tak cetla..a ty nejde uhradit z te hypotéky, kterou by vam vyjednali. Navic dle tech spatnych recenzi o tu zalohu nekteri lide prisli a nemaji nic, ani barak, ani svoje peníze.

Gabri.ela.ela
Kecalka 121 příspěvků 04.03.19 06:53

Blbost totální. Četla jsem pár recenzi a fungují na takovém postupu, že oni sami vam půjčí na směnku do začátku. Do roka těch 400tis např musíte vrátit.. To že na to potom už nemáte nikoho nezajímá. Pokud nemáte nasetreno dostatek, ale mate slušně příjmy, dá se přes dobrého Fin. Poradce získat hypotéka, ale určitě ne v částkách na novostavbu.

Příspěvek upraven 04.03.19 v 06:54

svapi
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 04.03.19 06:53

@StM90 být vami, najdu si vetsi podnajem a setrete na to, abyste za par let mohli mít hypoteku.

debra.morgan
Echt Kelišová 7596 příspěvků 04.03.19 06:53
@Kriss Tina píše:
A za co byste ho jako chtěli koupit? Bez úspor nemáte šanci na hypotéku, zadarmo vám ho asi nikdo neda zejo.

es na to ma programy, chytry najem, kde se neposuzuje bonita klienta, nulova hotovost tam prachy nepotrebujes vubec nebo jeste jeden program tam staci neco kolem 200 tis…
je tu k tomu diskuse, kde prispivali lidi, kteri s nimi realne staveli, tusim v moravanech, ani to neni tak stare, ale uz jsem je dlouho nevidela..... hledej zakladatelko.

Gabri.ela.ela
Kecalka 121 příspěvků 04.03.19 06:55

Ještě mě napadá, že na Facebooku mají své stránky, tak zkusit napsat tam a požádat o reálnou zkušenost

kristencupcake
Povídálka 45 příspěvků 04.03.19 07:01

Známí s nimi chtěli stavět, taky začali, jenže ES jim pořád navyšovali splátky a pořád chtěli víc peněz, ale do země ještě ani nekopli. Nakonec se na ně vykašlali, odstoupil od smlouvy, ale museli zaplatit asi 200 000 za to odstoupení. Já bych do toho teda nešla.

Šarlota4
Extra třída :D 10815 příspěvků 04.03.19 07:01

Po 172 ne. Mrkni na stare dily Cernych ovci, je tam tuna lidi, kteri se spalili jsou zadluzeni az na pudu a nemaji nic. Nekteri z nich museli mit vlastni pozemek. Urcite nekdy nekde nekomu postavili, ale mluvili tam o priserne kvalite. A neni to jen o tech splatkach, ale i energiich a bez vybaveni (nabytek, zahradni vybaveni) + udrzba domu neco stoji.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 04.03.19 07:02

ES a Chytry najem je jen podvod. Podivej se na recenze. Byli i v cernych ovcich. Neznam nikoho, kdo od nich ma realne barak. Na netu pisou kladny recenze max jejich ,,zamestnanci,, pod smyslenym jmenem. Vsichni z nich maji jen dluhy, tak nekdo muze byt tak naivni a verit tomu.

StM90
Stálice 82 příspěvků 04.03.19 07:17

Děkuju moc…mrknu se :)

Tichošlápek
Extra třída :D 13661 příspěvků 04.03.19 07:53

@StM90 Ahoj. Bracha na tom byl podobne jako vy, taky uvažovali o ES - naštěstí se na to nakonec vykaslali. Uz přístup byl na prd, požádali o info schůzku, strašně dlouho nic, pak honem honem setkání, kde jim prakticky naslibovali úplně cokoli bez úspor a s nižším příjmem. Celá ta úvodní komunikace byla proste špatně. Což bylo vlastně nakonec plus, odradilo je to, pak prolezli net s recenzemi, TV porady a vykaslalil se na to.

Pravda proste je, ze dům je vyšší třída bydlení a bez úspor a slušného platu na nej nedosahnete. Navíc dům žere hodně peněz okolo a na provoz. Byt vámi najdu větší podnájem a o vlastním bydlení uvažuju az po tvém návratu do práce.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama