Ekzém u tříměsíčního miminka u pusinky - poradíte prosím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiki.niky
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 14.04.18 10:57
Ekzém u trimesicniho miminka u pusinky,poradite prosim?

Ahojky, malému od kamaradky se udělal ekzém na pusince a dnes v noci se mu to az takhle rozlezlo a i na prstiku se mu to udelalo..nevite co by ro mohlo byt? samozrejme ze pujdou v pondeli k doktorce, ale nevime co ted stim? poradite prosim? neboli ho to, je spokojeny neplace, horecky nema a papa taky normalne..dekujeme za rady..

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11260 příspěvků 14.04.18 12:27

Tohle už podle mě nebude obyčejný ekzém. chce to lékaře, spíš bych řekla, že by to mohlo být i impetigo. Kor jestli se to rozlezlo i na prsty. Teď aktuálně mokvající části něčím vysušovat a suché promazat. To bych asi zkusila já… A nemá dítě dudlík? a neslintá hodně? ještě mě totiž napadlo, jestli by to nemohlo být z toho. Jeden čas jsem dětem kupovala Mam dudlíky, které měly jen takový rantl.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama