Ekzémy, pálení celého těla, kojím...

Anonymní
17.2.21 20:27

Ekzémy, pálení celého těla, kojím...

Moc prosím o pomoc, už 4 měsíce nespím déle než hodinu, i když je moje dítě hodně spavé. Trápí mě pálení a ekzémy po celém těle, už jsem byla 9× na kožní, byl mi předepsán Claritin, Zodac a několik mastiček… Nepomáhá NIC, NIC, NIC!!! Problém je, že plně kojím a moc toho nemůžu. Doktoři říkali, že je to hormonama z kojení, ale úplně se mi s kojením nechce přestat, chci pro svého prcka to nej… :,( Nemáte, nebo neměla ste některá stejný problém? Pomohlo vám něco? Ocením jakoukoliv radu, jsem z toho dost vyčerpaná… DĚKUJU!!! :,( :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22712
17.2.21 20:32

Tak nevím, tato daň za kojení mi přijde trošku moc velká - za cenu zničení tvého zdraví :nevim: vždyť musíš být zničená, nervozní a celá nešťastná - dítě potřebuje zdravou matku, a ke zdraví patří i duševní pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.2.21 20:53

Ekzém jsem zažila po očkování - rozškrabaná kůže se strupy na 85% těla, takže vím, jaké to pro tebe je, moc držím palečky, ať je ti brzo líp. A teď promiň za tu upřímnost: Mám ale stejný názor jako @stinga Tvoje dítě si zaslouží spokojenou maminku, co myslíš že by ti třeba řeklo tvoje dítě, až mu bude 20 a zjistí, jak ses trápila „jen“ kvůli jeho kojení? Bude se podivovat a možná si to i vyčítat, co ti způsobilo. Myslíš, že miminku předáváš to nejlepší když jsi v tomto zuboženém stavu a jsi nervózní + do toho i občas nějaký prášek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
17.2.21 21:20

No.. přesně to co popisuješ jsem prožívala v prvním těhotenství, celé noci jsem si seděla na rukách abych se neškrábala.. byl to děs.. porodem to zmizelo a o pár měsíci později zase vrátilo, teď jsem znovu těhotná a dobrý, vymizelo to.. a co jsem vypozorovala, tak mi to dělalo mléko, přesněji řečeno to byla asi ABKM, musela jsem vysadit mléko, sýry, mléčné výrobky, prostě vše včetně sušenek, ve kterých byla syrovátka atd… potvrzené to nemám, blbá doba na to vysedávat po čekárnách, obzvláště s miminem.. ale po vysazení mléka to tenkrát zmizelo, když jsem zhřešila, hodně rychle se to vracelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
934
17.2.21 21:34

Zkoušela jsi nějakou dietu? Může ti vadit lepek, mléko, cukr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4148
17.2.21 22:39

Je mi tě tak líto. Já to měla 4 měsíce v období kojení a zhoršovalo se to. Dokonce jsem nebyla schopná v klidu sedět ani u kojení. Také jsem to řešila, také info, že to jsou hormony. Já to měla ve vlasech, toho jsem se zbavila až teď. No a pak na rukou a v intimních místech. Bylo to peklo, používala jsem co to šlo a nic nezabralo. Nakonec jsem se prostě sekla, přestala se škrábat, hodně hydratovala kůži a nechala to vyhojit. Více méně jsem si totiž to zhoršování způsobovala sama škrábáním a to i zcela nevědomě ve spánku. Jakmile se to vyhojilo, tak už se to nevrátilo, jen ta pokožka hlavy zůstala špatná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
3.3.21 19:13

Možná zkus phytoxan, očistí ti to tělo a funguje to jako přírodní antibiotikum. Třeba ti to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
3.3.21 19:32
@Emma.Veh píše:
Možná zkus phytoxan, očistí ti to tělo a funguje to jako přírodní antibiotikum. Třeba ti to pomůže.

Jo to by Vám mohlo pomoct :) Mám s tím dobré zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat