Elektrický pilník na ztvrdlou kůži - jaký vybrat?

11452
21.11.15 15:06

El. pilník na ztvrdlou kůži - jaký vybrat?

Ahoj, manžel má problémy s kůží na nohou, hodně mu to i praská. Tak chci pro něj strojek k Vánocům. Poradíte nějaký kvalitní, který je opravdu dobrý a funguje? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.11.15 16:07

Taky si ráda přečtu zkušenosti a názory. Zda je třeba dobrý ten od Scholl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 16:23

Ahoj, já jsem si minulý týden koupila v kauflandu -vycházel na 300 - jejich privátní značka:-) Jediná nevýhoda jsou baterky - není dobíjecí, ale jinak rotační hlava-ne vibrační, takže za mně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
21.11.15 16:36

Mám Scholl a jsem malinko zklamaná, ale na udržovačku je dobrý, jen to vždycky ještě teda dohladím ručním - rašplí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
21.11.15 16:36

Já mám od Scholl ten růžový s hrubším pilníkem a musím říct, že jak jsem k tomu byla skeptická, tak jsem moc spokojená. Jen to teda dělat pravidelně, že jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
21.11.15 16:43

Mám dotaz - jak moc se provozem ty pilníky odrbávají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
21.11.15 17:44

Ja som mala tiež problém s tvrdou kožou, praskalo to a tá bolesť je hrozná. Kúpila som si Pedi pro z telešopingu, ja viem, že to sú všetko krámy, ale skúsila som. Stojí to za prd, keď človek trochu pritlačí, tak sa to zastaví, vraj tak isto to robí aj ten scholl, takže to len hladká, ale poriadne to neodstráni nič. Úplne najlepšia vec je ten orezávač na päty, so žiletkami. Odmočiť a orezať, natierať krémom s ureou (mám taký z lekárne), vraj pre diabetikov a je fajnový, nie je mastný a nohy sú potom úplne hladké a mäkké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 19:27

Ahoj, už rok mám scholl a jsem max. spokojená-kůže se mi dělá rychle a také praská-takže te scholuji plus pravidelně mažu(bez toho to nejde)a jednou za cas si udělám peeling-smíchat hrubou sůl s olivovym olejem a dat na pemzu nebo takové ty obyč. pilníky na paty(může být ojetý-jde jen o to aby se to nedrbalo rukou)a poradně orašplovat a pak jen smýt vodou bez mýdla a je to :D
jinak v dm mají přímo od balei tyčinku na popraskané paty a ta je super-v létě mi dost pomohla-vypadá to jako malý antiperspirant

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 19:28

Jo a mám pořád původní hlavici :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
21.11.15 19:42

School je fakt dobrý za předpokladu, že máte normální nohy, sem tam větší otlaček. Když má někdo nohy fakt oddělaný, tak podle mě nepomůže. mám teda modrý, ale známá má růžový a efekt téměř totožný.

mě by zase zajímalo, jestli je něco na obroušení záděr na rukou, protože tenhle pilník má velkou plochu a takhle vedle nehtu nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
21.11.15 19:43
@Genovesa píše:
Ahoj, manžel má problémy s kůží na nohou, hodně mu to i praská. Tak chci pro něj strojek k Vánocům. Poradíte nějaký kvalitní, který je opravdu dobrý a funguje? Díky.

nejlepší je šmirglpapír exta jemný, alespoň na paty, říká známá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11452
21.11.15 20:17
@tasa píše:
nejlepší je šmirglpapír exta jemný, alespoň na paty, říká známá

Si děláš srandu, ne? 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit