Elegantní boubelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.12.09 13:57
elegantní boubelka

přemýšlím nad oblečením na vyřazení ze studia, chci něco elegantního, něco co běžně nenosím, něco co zaujme a zároveň v tom nebudu jako bečka, při mý figuře je to těžký, jsem dost oplácaná a netroufám si nic objednat z katalogu, nemáte někdo nějaký tip? kde je obchod s oblečením pro nás objemnější? Někde na vysočině? Nic takovýho jsem zatím nikde neviděla, napíšou oblečení xxl ale je to pro vyzigríny :nevim:

Reakce:
Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 01.12.09 14:56

Já nakupuji v Takko, mám tam zákaznickou kartu a jednou za dva až tři měsíce mají den, kdy je sleva 30% na všechno. Móda pro nás prostorově výraznější je tam pěkná, moderní a hlavně mi fakt sedí, třeba rifle koupím v akci za 300 - 500 Kč což je fakt super. Takže Takko doporučuji.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.12.09 16:24

děkuji, mrknu tam, já zatím chodila k vietnamcům, ale na slavnostní událost se mě tam nic nelíbí :think:

Marlenka11
Závislačka 3470 příspěvků 01.12.09 16:34

Já jsem aspokojená s Tescem, minule jsem koupila pěkné šedé šaty, úplet za 300. Mají oddělení s Větší konfekcí.

Grit
Nováček 10 příspěvků 09.02.10 17:54

Tesco, Takko, CaA, a pak na internetu, mnoho krásných a zároveň zajímavých oblečků najdeš třeba na www.buclounek.cz
www.maxilady.cz
 www.bonprix.cz

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 01.11.10 16:33

ahoj taky se pridavam k takko, ca, bonprix tam hlavne pradlo a plavky zkus treba FF, cherooke

Marienka20
Povídálka 23 příspěvků 19.10.11 09:27

Ahoj holky..čtu vaši diskuzi, a moc se mi líbí…jsem taky holka plnych tvarů a to dost…jinak můžu poradit že se dobře nakupuje na mimibazaru,jsou tam i nové i použité věci na nás bacule :-D zadáte si tam přímo velikost jakou hledáte a vyjede spousta stránek s oblečením…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29278 příspěvků 21.06.14 21:51

Na silnější postavy jsou i specializované kamenné prodejny. Přes internet bych nekupovala, na fotce to vypadá dobře, v reálu je to hadr. A nemusí sednout.Co třeba Marina Rinaldi?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >