Reklama

Elegantní boubelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.12.09 13:57
elegantní boubelka

přemýšlím nad oblečením na vyřazení ze studia, chci něco elegantního, něco co běžně nenosím, něco co zaujme a zároveň v tom nebudu jako bečka, při mý figuře je to těžký, jsem dost oplácaná a netroufám si nic objednat z katalogu, nemáte někdo nějaký tip? kde je obchod s oblečením pro nás objemnější? Někde na vysočině? Nic takovýho jsem zatím nikde neviděla, napíšou oblečení xxl ale je to pro vyzigríny :nevim:

Reklama

Reakce:

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 01.12.09 14:56

Já nakupuji v Takko, mám tam zákaznickou kartu a jednou za dva až tři měsíce mají den, kdy je sleva 30% na všechno. Móda pro nás prostorově výraznější je tam pěkná, moderní a hlavně mi fakt sedí, třeba rifle koupím v akci za 300 - 500 Kč což je fakt super. Takže Takko doporučuji.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.12.09 16:24

děkuji, mrknu tam, já zatím chodila k vietnamcům, ale na slavnostní událost se mě tam nic nelíbí :think:

Marlenka11
Závislačka 3470 příspěvků 01.12.09 16:34

Já jsem aspokojená s Tescem, minule jsem koupila pěkné šedé šaty, úplet za 300. Mají oddělení s Větší konfekcí.

Grit
Nováček 10 příspěvků 09.02.10 17:54

Tesco, Takko, CaA, a pak na internetu, mnoho krásných a zároveň zajímavých oblečků najdeš třeba na www.buclounek.cz
www.maxilady.cz
 www.bonprix.cz

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 01.11.10 16:33

ahoj taky se pridavam k takko, ca, bonprix tam hlavne pradlo a plavky zkus treba FF, cherooke

Marienka20
Povídálka 23 příspěvků 19.10.11 09:27

Ahoj holky..čtu vaši diskuzi, a moc se mi líbí…jsem taky holka plnych tvarů a to dost…jinak můžu poradit že se dobře nakupuje na mimibazaru,jsou tam i nové i použité věci na nás bacule :-D zadáte si tam přímo velikost jakou hledáte a vyjede spousta stránek s oblečením…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28769 příspěvků 21.06.14 21:51

Na silnější postavy jsou i specializované kamenné prodejny. Přes internet bych nekupovala, na fotce to vypadá dobře, v reálu je to hadr. A nemusí sednout.Co třeba Marina Rinaldi?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >