Elektrická odsávačka, když manuální to nejde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 11:22
Elektrická odsávačka, když manuální to nejde?

Ahoj, mám dotaz jestli některá z Vás nemá podobnou zkušenost. Plně kojím už skoro 5 měsíců, ale pákovou odsávačkou mléka neodsaju skoro nic. Myslíte, že by pomohla elektrická? Měl jste to tak někdo?
Děkuju :)

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 11:32

@Pluschball taky jsem ruční neodsála nic,tak jsem si koupila elektrickou od Aventu a nebe a dudy ;) ale asi si to někde třeba vyzkousej,pokud mas moznost..

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 11:40

Měla jsem manuální Avent a nic moc (hlavně ten čas a práce) ale koupili jsme od Medela elektrickou i se stimulací a super.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 16.08.18 11:50

Já měla manuální od Medely,poprvé jsem neodsala téměř nic,pak jsem ale zjistila,že je to tím,že se na to moc soustředím. Nepřišel spouštěcí reflex. Podruhé jsem u toho četla knížku a najednou natekla půlka lahvičky,ani nevím jak.

Zoe1
Kecalka 272 příspěvků 16.08.18 11:53

Mám medela swing maxi a je úplně super, můžu odsávat z obou prsou najednou, za 15 min mám odsato až až…je teda drahá, ale peněz nelituji, pak ji prodám

Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 12:04

Já mám právě pákovou od aventu a odsaju tak 10-60ml maximálně. Od podzima ale budu jezdit do školy, tak budu potřebovat odsát, ale nechci vyhodit peníze za elektrickou jestli to bude stejně naprd :mrgreen:

Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 12:14

Mě by asi stačil jen ten strojek od aventu, prý je to s tou pákovkou kompatibilní, ale nikdo v okolí toto nemá :( a půjčovat přes půjčovnu je celkem komplikované.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 16.08.18 12:15

elektrická se určitě vyplatí taky sem měla Medelu a odsávala krásně, přitom ruční odsála tak akorát prd a vořech :mrgreen: )

Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 12:15

@lucynka25 náhodou jí neprodáváš? :mrgreen:

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 16:07

@Pluschball hehee noo,sice uz ji nepouzivam,ale jestli budu kojit tak dlouho jako prvni (2,5r),tak bych si ji aspon rok pro sichr jeste nechala,ne ze bych ji musela odstrikat,ale spis kdyz bych nekama jela solo a potřebovala „vyprazdnit“ :mrgreen:

Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 16:11

@lucynka25 no jo chápu, škoda :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >