Reklama

Elektrická odsávačka, když manuální to nejde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 11:22
Elektrická odsávačka, když manuální to nejde?

Ahoj, mám dotaz jestli některá z Vás nemá podobnou zkušenost. Plně kojím už skoro 5 měsíců, ale pákovou odsávačkou mléka neodsaju skoro nic. Myslíte, že by pomohla elektrická? Měl jste to tak někdo?
Děkuju :)

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7391 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 11:32

@Pluschball taky jsem ruční neodsála nic,tak jsem si koupila elektrickou od Aventu a nebe a dudy ;) ale asi si to někde třeba vyzkousej,pokud mas moznost..

mi.anetka
Kecalka 305 příspěvků 16.08.18 11:40

Měla jsem manuální Avent a nic moc (hlavně ten čas a práce) ale koupili jsme od Medela elektrickou i se stimulací a super.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 16.08.18 11:50

Já měla manuální od Medely,poprvé jsem neodsala téměř nic,pak jsem ale zjistila,že je to tím,že se na to moc soustředím. Nepřišel spouštěcí reflex. Podruhé jsem u toho četla knížku a najednou natekla půlka lahvičky,ani nevím jak.

Zoe1
Kecalka 208 příspěvků 16.08.18 11:53

Mám medela swing maxi a je úplně super, můžu odsávat z obou prsou najednou, za 15 min mám odsato až až…je teda drahá, ale peněz nelituji, pak ji prodám

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 12:04

Já mám právě pákovou od aventu a odsaju tak 10-60ml maximálně. Od podzima ale budu jezdit do školy, tak budu potřebovat odsát, ale nechci vyhodit peníze za elektrickou jestli to bude stejně naprd :mrgreen:

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 12:14

Mě by asi stačil jen ten strojek od aventu, prý je to s tou pákovkou kompatibilní, ale nikdo v okolí toto nemá :( a půjčovat přes půjčovnu je celkem komplikované.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 16.08.18 12:15

elektrická se určitě vyplatí taky sem měla Medelu a odsávala krásně, přitom ruční odsála tak akorát prd a vořech :mrgreen: )

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 12:15

@lucynka25 náhodou jí neprodáváš? :mrgreen:

lucynka25
Kelišová 7391 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 16:07

@Pluschball hehee noo,sice uz ji nepouzivam,ale jestli budu kojit tak dlouho jako prvni (2,5r),tak bych si ji aspon rok pro sichr jeste nechala,ne ze bych ji musela odstrikat,ale spis kdyz bych nekama jela solo a potřebovala „vyprazdnit“ :mrgreen:

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 16:11

@lucynka25 no jo chápu, škoda :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >