Elektrické autíčko - ano nebo ne?

7
4.12.19 09:15

Elektrické autíčko ano nebo ne?

Ahoj chci se zeptat jesli mají vaše děti elektricke autíčko? U většiny píšou sice že je už od 3 let ale není to brzo, nezvyknou si děti na to ježdění? Pokud někdo má zkušenosti prosím podělte se. Chceme synovi koupit na vánoce. Zatím jsme se divali na mercedes-benz gtr červené na ministerstvu hraček nebo na alze má někdo? ze kterého obchodu myslíte že bude lepší obejdnat? Vděční budeme i za jine typy. díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1699
4.12.19 09:19

Ne, máme kola, koloběžky, tohle fakt ne. Nechtěla jsem dopadnout tak, že mi děti neudělají pak krok pěšky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19401
4.12.19 09:24

@Maško2 jak zvyknout si? A co od nej ocekavas, kdy ho ma dite pouzivat? Klidne ho kup, jako doplnek ke kolu, kolebezce, pesi chuzi. Je to zase neco jineho, ono s nim stejne nezvladnes to, co dite ujede samo na kole/odrazedle. Vyzaduje to urcity typ cest. Zase si zaridi, o tu jizdu samotnou ani nejde. My ho nemame, ale vidam tu deti, ktere ho maji. Obcas v nem s tatinkem jedou. Ale to neznamena, ze neznaji nic jineho. Zase zvaz, kde to budete parkovat, jak ho budete vyparkovavat apod. On to patrne bude jen dalsi kram do domu, ktery se obcas pouzije, ale tak to casto s darky je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
4.12.19 09:33

Ano zvyknou si, jestli nevypadnete ven i s něčím jiným. Známí to koupili malému, občas si pojezdí, ale jinak jim to leží doma. Je to pomalý, velký krám.
Obchod bych vybírala podle recenzí a jaké jsou podmínky reklamace a vrácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19409
4.12.19 09:34
@Netopýr1 píše:
Ne, máme kola, koloběžky, tohle fakt ne. Nechtěla jsem dopadnout tak, že mi děti neudělají pak krok pěšky.

8o
@Maško2 jak zvykne si na ježdění?
my máme auto, koloběžku, koloodrážedlo, normální odrážedlo i trojkolku, všechno se střídá, někdy se jde pěšky, někdy dítě vezu na kole já - auto není místo ostatních aktivit, je to další aktivita z mnoha, akorát teď v zimě je v tom dítěti zima, protože nemá aktivní pohyb, tak moc nepoužíváme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 09:52

Syn ho má a jezdí v něm pouze venku a to zatím tak, že manžel řídí na dálkové ovládání a to tak jednou dvakrát do měsíce. Nejvíc v létě když jdou třeba s manželem na zahrádku na džus a pivko. A teda rozhodně si na nic nezvyknul ani to nevyžaduje a nutno podotknout že mu ho koupil dedecek (manželův otec) v podstatě bez porady s námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
4.12.19 10:08

No právě jsem to myslela tak aby nechtěl potom jen jezdit v tom autě a nechtěl mi chodit. Máme i odrážedlo takže by to nebylo jen o autíčku. Ale kluk ho právě u někoho viděl a hrozně by ho chtěl a co si budem povídat, taťkovi se taky líbí. Měli bychom ho v garáži takže místo není problém. jen ho potom nechci tahat všude protože máte pravdu, že je velké. :think: Akorát právě teda přemýšlím odkud, alza má sice lepší cenu ale není na ty auta zaměřená :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
4.12.19 10:11

My ho máme a kluci v něm skoro nejezdí…teda ten starší (5 let) vůbec a mladší občas ano…za mě dobrý dárek, určitě děti minimálně zprvu zabaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
4.12.19 10:13

@Maško2 stejně má určitou kapacitu nabití, takže vydrží jet jen asi hodinu…teda aspoň to naše o moc déle nevydrží…hlavně proto, že si na tom hoši pouští i muziku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
4.12.19 10:18

Muj taky furt neco chce. Minule jsem to pocitala a 17× za den neco hrozne chtel. :mrgreen: My ho nemame a neplanujeme, prijde nam to dost pasivni. My jdeme do male cross. Tam to vidim jako fakt fyzickou aktivitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.12.19 10:21

Naši kluci autíčko mají a určitě si nezvykli. Jezdí občas jak je hezky po zahradě někdy ven na prochajdu. Častěji ale bereme odrážedla takže záleží jestli to syn vůbec užije. :think: za mě obchod asi raději specializovanější, budou jednodušší reklamace apod. Koukněte na recenze jak píše @Lucie008 to ministerstvo vypadá ok pokud není auto jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
4.12.19 10:30

@Maško2 my máme v rodině dvě, jedno má synovec (6), dostal ho cca v roce a prostě když se mu chce, tak v něm jezdí - myšleno vyblbne se s tím na zahradě třeba půl hodiny, pak si s ním hraje na autodílnu a tak. Jinak úplně normálně a běžně chodí/jezdí na kole, nezažila jsem, že by si „zvykl“ na ježdění v auticku a nechtěl dělat jinou aktivitu. Druhý autíčko dostala naše malá v roce, ale zatím je to spíš hračka pro tatínka a dospělé :mrgreen: Jinak malá normálně chodí a jízdu autíčkem nevyžaduje.
Autíčko bych vybírala podle terénu, v jakém bude jezdit, my vybírali takové, aby zvládlo v pohodě zahradu, ne jen asfalt. A objednala tam, kde má obchod dobré recenze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
4.12.19 10:50

Mě už to od 3 let přijde zbytečné, koupila bych menšímu dítěti, co pořádně nechodí třeba místo kočárku, když se jde na pomalou procházku. Ale zvyknout si nezvyknou, přece je v tom nebudeš vozit každý den :nevim: mě to přijde spíš jako taková zábava pro tatínky :mrgreen: já ho letos chtěla pro syny, ale jeden jeste sám nesedí a druhému bude na jaře 5 a už se mi na to zda velký :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
4.12.19 11:04

@Maško2 my jsme ho měli a syn ho dostal ke třetím narozeninám. Pro moje dítě úplně vyhozené peníze. Jakmile přišel na základní funkce a pomackal všechny čudlíky tak testoval co a jak by šlo vymyslet- řídit bez rukou, držet plyn rukou a nohy ven z autíčka, jezdit ve stoje, jezdit ve stoje otočený zády a zatáčet zadkem apod. Prostě pro něj moc pasivní hračka. To samé dostal synovec ale tam ho prostě vycepovali aby v tom jezdil tak jak se má. Já bohužel nebudu syna mlátit za to že je kreativní a zvídavý. Prostě když ho hračka nezaujme, vymýšlí způsob jak ji využít jinak :mrgreen: takže za mě ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
4.12.19 11:09

@Maško2 jo spíš si šetřete a syn dostal v pěti letech čtyřkolku od HECHT a to je jiná liga. Má to víc rychlostí, na jedno nabití jezdí i dva dny. Syn po týdnu dostal vyšší rychlost a orá nám tím zahradu :mrgreen: naprosto spokojený a užívá si ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat