Elektrický depilátor a křečové žíly

4232
16.6.13 23:07

Elektrický depilátor X křečové žíly

Zdravim všechny :mavam:
holky asi většina z nás má doma strojek na holení nohou-předpokládám, že spoustu z nás má elektrický…Já jsem si svůj první(Braun silke pil) kupovala už v roce 1995 :mrgreen:
ALE…určitě většina z Vás nemá křečové žíly ;) já bohužel jo :zed: :cert: nemám nikterak drastické-jeden takovej uzlík vlastním už od puberty-teď je mi o pár let víc a řekla bych, že i po dvou těhotenstvích to pořád jde :think:
No a teď k věci :lol: vím, že už na tom prvním strojku bylo psáno, že používání není vhodné při křečových žilách-nikdy jsem to moc neřešila-je fakt, že ten strojek používám hlavně v létě-v zimě používám žiletku…no a vzhlem k tomu, že jsem letama dospěla k tomu, že mám o sebe strach, tak jsem nad tímto upozorněním začala přemýšlet :think: prostě by mě zajímalo, jestli tohle upozornění je prostě jen obrana výrobce-nebo opravdu velmi reálně hrozí riziko? :think:
Já vím-tohle mi asi nezodpoví nikdo, ale zajímalo by mě-jaké máte zkušenosti, kdo z Vás má taky křečáky a nohy si v pohodě holí a neřeší to?
Já asi před dvěma měsíci psala do cévní poradny-bohužel odpověď žádná…

Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8522
16.6.13 23:25

Mám křečové žíly-malé, téměř neznatelné, jednou jsem podstoupila sklerotizaci.Nohy si epilátorem ošetřuji celoročně. Před časem mě známá říkala, že strojek nemůže pužívat, protože má křečové žíly. Slyšela jsem to od ní prvně. A dál jsem nepátrala. Beru to tak, že žíly se nehorší, strojek používám mnoho let, tak nevidím důvod ho přestat používat. A radši návody nečtu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4232
16.6.13 23:43

Lasičko díky :kytka:
mně připadá, že většina lidí to asi pochopila tak, že při používání depilátoru hrozí to-že se křečáky budou zhoršovat-já to pochopila trochu jinak, já si myslím a toho se právě bojím, že spíš jestli nehrozí to-že se uvolní nějaká sraženina :zed: (ťuk ťuk ťuk) těmi vibracemi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat