Elektrický zubní kartáček 12+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bavi
Generální žvanilka 20820 příspěvků 44 inzerátů 13.10.17 10:41
Elektrický zubní kartáček 12+

Maminky, třeba mi některá poradí. Chci holce koupit el. zubní kartáček. Koukala jsem na ty dětské, ale dceři už bude 12, nevíte některá, zda ji už můžu koupit kartáček pro dospělé?

Reklama

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 3540 příspěvků 13.10.17 10:54

1. nekupujte elektrický ale sonický. Elektrický může docela dráždit dásně, sonický je výrazně jemnější.

2. ohledně dětských a dosplěých - to záleží na tom jestli už má všechny zuby a jak velkou má pusu. Pokud normální kartáček používá klasický, tak není důvod, proč by neměla mít i běžnou velikost toho sonického.

Alyss1
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 18 inzerátů 13.10.17 11:01

Jak bylo psano tak jedine sonicky. Vygooglila jsem ze pro deserilete dite uz dospelacky

Ice79
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 13.10.17 12:26

Kupovat zdravému děcku el. kartáček je totální nesmysl. ;) Navíc, měnit co 2-3 měs. nové hlavice… :zed:

sunny7
Kecalka 198 příspěvků 13.10.17 12:49

Koupila bych dospelacky a mensi hlavice. Sama mám philips sonicare sonický kartacek… stal me asi 1200 kč a jak pise pani vyse, musi se menit hlavice, nejlip po mesici(kvuli bakteriim je blbost az za 3 mesice) 4 hlavice tu vyjdou treba na 800, ale ja kupuji na aliexpressu 4 hlavice za 2 dolary(50 kč????) Jsou stejné jako originál :mrgreen:

Alyss1
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 18 inzerátů 13.10.17 13:11

@Ice79 tak zdravemu lepsi nez cekat az se zuby zkazi. Ale kdo nepoznal sonicky zubni kartacek, nepochopi. :):) a argument ze se musi menit hlavice?! Tak kartacek se taky musi menit ne?

@sunny7 Take kupuji hlavice na ebay.

Bavi
Generální žvanilka 20820 příspěvků 44 inzerátů 13.10.17 13:26

Díky všem, jsem ani nevěděla že je nějaký sonický. Ty hlavice jsou dost drahé, ale pokud se dají koupit na ali tak si myslím že se to dá. v pondělí jdem na preventivku k zubaři, tak se ho optám, jaký má názor na tyto kartáčky ;)

Ice79
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 14.10.17 12:24
@Alyss1 píše:
@Ice79 tak zdravemu lepsi nez cekat az se zuby zkazi. Ale kdo nepoznal sonicky zubni kartacek, nepochopi. :):) a argument ze se musi menit hlavice?! Tak kartacek se taky musi menit ne?@sunny7 Take kupuji hlavice na ebay.

Ale asi jsou cenově někde jinde, že.. A nechápu, proč by někdo měl mít zkažené zuby jen proto, že nemá sonický kartáček. 8o To si musíš zuby čistit, ne se jen na něj dívat. ;) Holt pro některé matky je snadnější strčit děcku do ruky el. kartáček, aby ho náhodou nemusely učit čistit si zuby. :zed:

Bavi
Generální žvanilka 20820 příspěvků 44 inzerátů 14.10.17 17:39

@Ice79 myslím, že se zde zbytečně navazite :( Já chci koupit dceři el. zubni kartáček protože si ho přeje a ne proto že se mi nechce ji učit čistit zuby. V jejím věku už to samozřejmě umí, opravdu nechápu toto napadání :zed:

Ice79
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 14.10.17 19:40
@Bavi píše:
@Ice79 myslím, že se zde zbytečně navazite :( Já chci koupit dceři el. zubni kartáček protože si ho přeje a ne proto že se mi nechce ji učit čistit zuby. V jejím věku už to samozřejmě umí, opravdu nechápu toto napadání :zed:

Do nikoho se nenavážím. Nemusíte tlouct hlavou o zeď. ;)

Lupek
Stálice 91 příspěvků 14.10.17 20:30
@Bavi píše:
Díky všem, jsem ani nevěděla že je nějaký sonický. Ty hlavice jsou dost drahé, ale pokud se dají koupit na ali tak si myslím že se to dá. v pondělí jdem na preventivku k zubaři, tak se ho optám, jaký má názor na tyto kartáčky ;)

Ale vždyť jste se už na elektrický kartáček zubaře ptala… Zde v poradně a odpověď jste dostala :,( Žádný zubař vám pro 12leté dítě el. kartáček nedoporučí, pokud vaše dítě není fyzicky nebo mentálně handicapované.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zklamaná zákaznice? Už nikdy. Ukážeme, jak předejít hororovým nákupům

Nemilá překvapení při nakupování zažil asi každý z nás. Rozlepenou podrážku... číst dále >

Osm raných příznaků rakoviny, které byste neměli ignorovat

U velkého počtu nemocných jsou některé nádory objeveny až v pokročilém... číst dále >

Reklama