Elektrika v domu,která vede k sousedům

Anonymní
29.4.20 22:23

Elektrika v domu,která vede k sousedům

Zdravím,
chci se zeptat - přestěhovala jsem se a na domu mám budník s elektrikou, přístupny zvenku mého domu.Tuto informaci jsem se dozvěděla až pochodem věcí při seznamování se sousedz v okolí. Vede to k sousedům, kteří si ji platí, budník je „sousedů“. Nemám na to žádné věcné břemeno, ale vzhledem ke stavu sousedovic nezkolaudovaneho domu(kolaudovat nebudou, barák ruina, kde trubky jsou venku ze zdí a úřady to přechází, i když v něm bydlí jen proto, že mají dluhy),nemám dobrý pocit z toho, že to tak je. Všichni jsou krom nich připojeni na nové vedení elekriky, které vede již v obecních pozemcích. Sousedi nic měnit nebudou-nemají peníze, kabely vedou k budníku a od něj přes můj pozemek k nim. Nevím, jak se k tomu postavit, protože to mít takto nechci. Nechci zbytečně dělat rozbroje, ale fakt nemám dobrý pocit. Děkuji za rady nebo info:-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22466
30.4.20 09:11

Zjisti, která společnost u vás má na starosti Správu dustribuční sítě a zeptej se tam, jak to je a jestli by s tím šlo něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 09:22
@Janli píše:
Zjisti, která společnost u vás má na starosti Správu dustribuční sítě a zeptej se tam, jak to je a jestli by s tím šlo něco dělat.

Zkusim, nemám s tím zkušenosti a uvidíme, děkuji za nápad :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat