Elektřina mezi lidmi

Anonymní
30.5.20 11:15

Elektřina mezi lidmi

Ahoj. Mám takový specifický dotaz, ani pořádně nevím jak ho formulovat. Se synem (7) máme problém, že kdykoliv se mě nebo manžela dotkne, kopne nás „Elektřina“. Ze začátku to bylo úsměvné, dělali jsme si srandu ale už 3 dny se to děje nonstop a jsou to fakt pecky, už fnuka, ze ho to boli. Nedivim se, me taky… Nevíte někdo, co s tím? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

611
30.5.20 11:21

Mě takhle „kope“ mamka.. Nemá syn nějaké nové bačkory? Nemáte koberec? Nenosí nějaký župan, svetr nebo tak? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12810
30.5.20 11:21

Zkus zmenit praci prasek/avivaz, ve ktere peres. Elektrizuji take nektere kartace a hrebeny, vlna a elastan. U na takhle nabiji sedacka, deti maji desnou prcu, kdyz se o ni trou a pak nas honi po byte, aby nam dali pecku :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18193
30.5.20 11:29

J8 dostanu ránu vždycky od košíku v obchodě. Ale prostě vždycky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21218
30.5.20 11:31

Mně se v práci kolikrát i jiskri od zámku, když odemykam. Ale je to vždycky pár dnů po sobě fakt intenzivně, pak dlouho nic a zase několik dní v kuse. Netuším, na čem to záleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4327
30.5.20 11:34
@jahuhudka píše:
J8 dostanu ránu vždycky od košíku v obchodě. Ale prostě vždycky :nevim:

Já taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
30.5.20 11:36

Ja taky dostávala v práci od kliky, zjistila jsem, že to bylo konkrétními botami, pokud jsem v nich přešla po terase s takovou podlahou z napodobeniny dřeva.

Od dcery zase dostanu, když se v konkrétních kalhotách sklouzne po skluzavce.

Bude to asi nějakým oblečením nebo tím práškem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 11:39

Na prani nic noveho nemam, ani obleceni. Ale mame novy gauc. Tak ze by to bylo tim?? Ale co s tim? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama