Elektřina od Skautské energie - zkušenosti

1
14.7.20 11:25

Elektřina od Skautské energie - zkušenosti

Ahoj holky,

dnes mi přišlo vyúčtování za elektřinu a valila jsem bulvy, kolik musíme doplácet. Zadala jsem si údaje do srovnávače a vypadla mi jako nejlevnější Skautská energie. Neznám nikoho, kdo by je měl a tak mě zajímá, jestli nemáte zkušenosti. Kolik tak opravdu ušetříte a jsou tam nějaké háčky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3988
14.7.20 11:31

Tam bych si elektriku opravdu nebral. Nepřijde skaut do práce, páč mu zkřížil cestu nějakej brouk a hned nebude mít kdo třít ebonitovou tyč. A najednou có? Neuvaříš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61663
14.7.20 11:38
@samá práce píše:
Tam bych si elektriku opravdu nebral. Nepřijde skaut do práce, páč mu zkřížil cestu nějakej brouk a hned nebude mít kdo třít ebonitovou tyč. A najednou có? Neuvaříš. ;)
:mrgreen:
Nějaký čas jsem o tom uvažovala, ale pak jsem dohledávala info a nějaké testy - a v podstatě je to dost netransparentní. V podstatě se dost upisuješ k tomu, že za tebe někdo jiný bude uzavírat smlouvy s dodavateli, kteří vysoutěží nejlepší cenu. Ale je obtížné z toho vystoupit a nějak to mít pod kontrolou. Prostě taková bianko smlouva - uzavřete s někým za mě smlouvu na odběr dodavatele.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
14.7.20 12:27

Od Skautské energie máme plyn i elektřinu. Jsme tam zatím. rok a vše ok, elektřina vyšla nové plus minus stejně ale plyn byl o dost levnější (ale byli jsme předtím u pražské plynárenské která je nejdražší). Teď od nového roku nám vysoutezili nového dodavatele plynu… Zatím máme vše bez problémů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
14.7.20 12:39

Pochybuju, že někdo nabídne výrazně levnější energie a pokud jo, bude to černota. Aby to nebylo tak, že nalákají na cenu a později ji zvýší. Já mám ČEZ a do nějakých pokoutných pokusů bych nešla. Lepší cesta je platit dostatečné zálohy a ušetřit.
Jo, a ještě myslím, že si děláš reklamu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
14.7.20 20:23

@Petula306 to byla odpověď pro mne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu