Elektronická chůva Philips SCX465 a nabijeci baterky

150
10.4.06 15:00

Elektronická chůva Philips SCX465 a nabijeci baterky

Ahoj,

nevim jestli jsem zvolila spravne forum. Drive byla sekce Vybavicka… no snad jsem to trefila. Chtela jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost, ze by vam tahle konkretni chuvicka fungovala s nabijecimi baterkami, pokud ano s jakymi?

Diky moc

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4258
10.4.06 15:12

ahoj, ja mam chuvicky philips SBC SC361(asi nejaky levnejsi typ nez ty),ale baterky do nich sly bezproblemove,napr-GP-2000mAh(slozeni NiMH)ale davali jsme baterky i slozeni NiCd.chce to nejake silnejsi, protoze se ti jinak rychle vybiji, kdyz jsem davala jen 1000mAh tak se vybili po jedne noci=10h. nyni pouzivame sitove adaptery,je to lepsi a bez starosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
10.4.06 15:42

Diky za odpoved. My taky pouzivame sitove adaptery, akorat kdyz potrebuju dat chuvicku do kocarku na zahradu, tak mam problem. Nam bohuzel nebeha ta detska na nabijeci 1950mAh, takze si myslim, ze je to mozna vyrobcem, protoze drive jsme meli pujcene chuvicky Chicco a v nich behaly ty baterky bez problemu. Tyhle Philipsky behaji s normalnima nenabijecima, ale s nabijecima nefunguji. Tak jsem z toho jelen :(.

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
10.4.06 18:04

Ahoj,
my mame chuvicku Philips SBC SC 465 (nevim, tys psala typ SCX, tak nevim, jestli je to ten samy model :?: ) a s uspechem ji pouzivame i s nabijecimi bateriemi uz vic jak dva roky!!! Baterie mame GP1800mAh, mame je od zacatku a vsechno v pohode!
Pokud ti to nefunguje, zkus to treba reklamovat u prodejce…
Hezky den,
ELiska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
10.4.06 19:39

Diky. Mame taky znacku GP, takze mi asi nezbude nez je reklamovat, ach jo :(. No ale jsou horsi veci ;).

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama